Olimpia przegrała w Puławach (piłka nożna)

Elbląg, Olimpia przegrała w Puławach (piłka nożna)

Bez punktów wrócą z Puław juniorzy Olimpii. Występujący w Centralnej Lidze Juniorów elblążanie ulegli miejscowej Wiśle 1:2 (0:1).

Po zimowej przerwie na boiska wrócili młodzi piłkarze rywalizujący z Centralnej Lidze Juniorów. Przypomnijmy, że w gronie najlepszych drużyn juniorskich w naszym kraju jest też Olimpia. Elblążanie będą się starali w wiosennych meczach zgromadzić punkty pozwalające na uratowanie ligowego bytu.
       W dzisiejszym meczu w Puławach spotkały się dwie ekipy z dolnych rejonów tabeli. Elblążanie spędzili zimę tuż nad strefą spadkową, Wisła była na miejscu oznaczającym degradację. Co ciekawe piłkarze z Puław, mimo wielu zgubionych punktów w rundzie jesiennej, akurat w Elblągu pokazali się z bardzo dobrej strony i wygrali gładko 3:0.
       W dzisiejszym meczu znowu rywale cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów. Puławianie prowadzili do przerwy jednym golem, po trafieniu w 23 min. Łukasza Furgi. Początek drugiej połowy przyniósł drugiego gola dla miejscowych, a jego autorem był Damian Osiak. Żółto-biało-niebiescy zdobyli kontaktową bramkę na kwadrans przed końcem pojedynku, po strzale Wojciecha Klonowskiego. Na odrobienie strat nie starczyło czasu.
       Niedzielna porażka zepchnęła młodych elblążan do strefy spadkowej. Przed Olimpią kolejny ważny pojedynek. W niedzielę 15 marca żółto-biało-niebiescy zagrają ze Stalą Rzeszów. Początek meczu przy Agrykoli o godz. 14.

Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 2:1 (1:0)