UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ty ideowiec jak ty jestes kibicem Olimpii to ja jestem z Rio de Janeiro. Ja także bym chciał żeby w Elblagu grały 3 elblaskie druzyny najlepiej po jednej w 2 lidze w 1 lidze i w ekstraklasie. Skad kaske wziąc na te 3 kluby. Jak prywatny klub wyciaga rekę bo ma układ w UM po 350 tysiecy rocznie nie robiac na stadionie przy Krakusa kompletnie NIC żadnego remontu. Zobacz ile włozyła przez ten sam okres Olimpia 2004 na Moniuszki i jak wygląda tamten obiekt.
  • Wierz mi ze jestem kibicem Olimpii, i sam kiedys gralem w Olimpi, i kibicowalem i na nie jeden wyjazd pojechalem. A to ze koles (prezes) ma uklady w UM i "przejada" kase to juz inna sprawa. Ja patrze na to ze sportowego punktu widzenia. Polaczenie tych klubow czyli likwidacja drugiego niczego dobrego nie przyniesie. Ani skoku do wyzszych lig, ani wiecej kasy. Moze przez pierwszy rok bedzie wiecej kasy, ale w kolejnych latach beda ciecia, ciecia, i skonczy sie ze Olimpia dostanie tyle samo co poprzednio. Kilku chlopakow zalapie sie do Olimpi a reszta pojdzie pod budke z piwem. Dalej uzwazm, ze im wiecej miejsc do grania w pilke tym lepiej dla elblaskich chlopcow.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    ideowiec(2015-05-12)
Reklama