UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mój syn chciał bardzo iść do tej szkoły, ale z małżonką nie zgodziliśmy się na to. Przyszłością dziecka jest dobre wykształcenie, a czym skorupka za młodu nasiąknie. .. .. Dzieciaki teraz by z boiska nie schodziły, zabawa, kopanie itd. , ale kiedyś zabawa się skończy i trzeba będzie zmierzyć się z rzeczywistością. Z rywalizacją nie na boisku, ale z konkurencją na rynku pracy, który nie będzie oceniał ile razy kopnęło się prawą czy lewą nogą ale właśnie wykształcenie. Teraz niech syn się bawi, ale najważniejsza jest nauka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    10
    Doran(2018-05-09)
  • @Doran - Tak a pozniej bedzie zapieprzal w korpo kilkanascie godzin, a pozniej umrze i tyle z zycia. Jak zaprogramowany ma byc. Wspolczuje chlopakowi. Trzeba robic to co sie lubi inaczej zycie jest szare i nie ma sensu
  • Też to miałem że starymi Teraz w Anglii na lidze niedzielnej pytają się mnie gdzie grałem bo przecież mam to i tamto Ja im mówię że nigdzie bo starzy spelniali swoje ambicje zamiast dziecka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Z i e l a r z (2018-05-09)
Reklama