UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I zrobiły to jak najlepiej potrafią, przepięknie, jak marzenie, magicznie, do końca. I znowu mogę dotknąć nieba. To nie miało prawa się wydarzyć, ale mamy to. Wygrywamy z galaktycznym Lublinem na luzie jedną - 21:20. Niedowiarki ile obstawialiście, ciamajdy napiszą, że Lublin słaby, ale mi nikt, nigdy nie zabierze tego co dziś przeżyłem. To jest najlepsze w sporcie, tej chwili nie da się opisać słowami. Wiara i walka tego zespołu przeniosła dziś góry. Wróblewski i ty chciałeś to zaorać ? Ale się nie udało - istniejemy, gramy, wygrywamy. START ELBLĄG TO WIĘCEJ NIŻ KLUB, START ELBLĄG TO MY. Jestem w niebie, nie wiem kiedy wrócę. Ma ktoś może pożyczyć gardło? Dziewczyny jesteście WIELKIE. DZIĘKUJEMY
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    krzychu7777(2018-09-12)
  • W gacie nie narob
  • @krzychu7777 - Nikt tego nie obstawiał na kursie 1.07 to właśnie pokazuje jak ten mecz widzieli specjaliści. Mamy świeży młody zespół, ambitny. Piękny mecz. Zniknęli nagle krytykanci trenera, zarządu i wszelkiej maści malkontenci. Fajerwerki było słychać na całym osiedlu :) Brawo!
Reklama