UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Odpowiadam na zaczepke: To Ty chłopie daruj sobie bezsensowne bronienie ukochanej przez psychofanow z Klubu Kibica Asi. Nie potraficie rozgraniczyć tego, ze picie piwa przy ognisku z zawodniczka to jedno a to co na boisku to drugie, dlatego nikt nowy się do Was nie zapisuje. Dla Was wszystkie zawodniczki sa zawsze najlepsze i nikt złego słowa poweidziec nie może, nawet jeśli nikogo nie obraza. Wszyscy musza mieć takie zdanie, jak Wy. Tego, ze harowala na boisku i zostawila serce, nikt jej nie odbiera ale przecież za darmo tego nie robila. W ciezkiej sytuacji finansowej w jakiej znalazł się Klub wypieła się na ten Klub i pokazała jaka jest naprawdę, ze liczy się tylko kasa. Kasa misiu kasa. Mogła podpisac umowę na 1 rok i pomóc Klubowi w trudnej sytuacji finansowej. Asia w liczbach: lat 33,1 medal brązowy, 0 wystepow w Reprezentacji, 0 bramek decydujących o wygranych w wyrównanych końcówkach meczów, w stresie wszystkie wazne karne przestrzelone, słaba psychicznie (pierwsza ryczała w szatni z byle powodu), beznadziejna kapitan zespołu. Spytam teraz Twoim jezykiem, dotarło ???
  • Psychofanów Asi w KK jest kilku. Ale nie wszyscy. Niektórzy myślą tak jak ty. Proszę nie oceniać całości KK przez to co piszą jednostki. Szacunek dla Jędzy za jej podejście. Co do Asi. Taka decyzję podjęła i uj z tym. Start to nie tylko Waga czy Lisewska... A dziewczynom jeszcze raz szczere gratulacje! Wierzyłem w was i się nie zawiodłem! Zawsze z wami!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Nick(t) (2018-09-13)
  • @Nick(t) - Jestem Ci wdzięczny za Twój rozsądny glos, przekonales mnie, ze z niektórymi z KK można wymienić się poglądami kulturalnie i merytorycznie. Nie oceniam całego Klubu Kibica negatywnie, ogolnie to nawet mam dobre zdanie o KK, przecież gdyby nie niektórzy kibice to nie było by „Wywiadow na luzie”, czy cyklu odcinkow „Pałer rzut”. Cenie tych co robia wywiady po meczu tak samo jak opertorów kamery, którzy poswiecaja swój czas, zebysmy my kibice mogli o zawodniczkach dowiedziec się czegos więcej. Uwazam, ze powinnismy szukac zawsze tego co Nas łaczy a nie tego co Nas dzieli i nie ważne czy ktoś należy do KK czy nie, każdy ma prawo mieć swoje zdanie i swoja ulubiona zawodniczke. Jeszcze raz dzięki za glos rozsądku, widze ze wśród KK tez są normalni kibice.
Reklama