UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jest sposób aby zatrzymać prawo jazdy będąc zatrzymanym popełniają takie wykroczenie, wystarczy... spowodować szkodę! Tak! Zatrzymujemy się za np radiowozem i "delikatnie" w zderzak. Sprawa z automatu trafia do sądu (pomijamy starostwo do którego nie możemy się odwolac), a przed sądem udowadniamy, że prawko jest nam potrzebne do wykonywania zawodu. Mandat dostajemy bez punktów, szkode pokrywa ubezpieczenie a my mamy prawko dalej :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Rozkminione(2019-04-01)
  • @Rozkminione - A nie prościej nie zapier. dalać jak de. bil w terenie zabudowanym? Kiedy w końcu u naszych kierowców przestanie dominować dziki wschód i zezwierzęcenie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zennon.(2019-04-01)
  • @Zennon. - Z tym dzikim wschodem i zezwierzęceniem, to tu masz absolutnie rację.
  • Nie każdy "zlapany" na takim wykroczeniu kierowca to zwierzę i pirat. A podany przykład pokazuje ułomność prawa w tym zakresie. Skoro można "zgodnie z prawem" dokonywać pomiaru niezgodnie że sztuka to dlaczego nie można zgodnie z prawem uniknąć kary? :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Rozkminione(2019-04-01)
  • @Rozkminione - Zacznijmy od tego, czy jesteśmy dorosłymi, dojrzałymi ludźmi, którzy mają świadomość swoich czynów i potrafimy z godnością ponieść konsekwencje swojego chwilowego (mam nadzieję), ale w pełni świadomego konsekwencji szaleństwa, czy jesteśmy gów. niarzami, którzy jak dzieci w zerówce zaczynają szukać winnych wszędzie wkoło, tylko nie w sobie. Marzy mi się, że pewnego dnia na naszych drogach będzie kulturalnie, nikt nie będzie narażał życia mojego i innych ludzi, podróż nawet kilkugodzinna będzie częściej relaksem, niż ciągłym strachem o przetrwanie, że mieszkańcy budynków przy drogach będą mogli mieszkać tam w spokoju. .. Niestety widzę że nie prędko to nastąpi. Póki mentalność kierowców będzie dążyła do uniknięcia za wszelką cenę zasłużonego mandatu, a nie po prostu do spokojnej, kulturalnej jazdy, to nie ma szans na poprawę. Sporo jeszcze musi zmienić się w myśleniu ludzi za kółkiem w naszym kraju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zennon.(2019-04-01)
  • @Zennon. - Szacun dla Ciebie ! Myślę, że nic dodać i nic ująć.
Reklama