UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do hd:miasto Elbląg ma obowiązek dofinansowywać każdą dyscyplinę sportu!To w jakiej wysokości to już inna sprawa i czy są dyscypliny tzw. priorytetowe. W grach zespołowych Start ma największe tradycje i osiągnięcia-sprawa bezdyskusyjna ale największe osiągnięcia w historii elbląskiego sportu to nie piłka ręczna!Wystarczy podać nazwiska Heleny Pilejczyk-łyżwiarstwo czy Jacka Bielskiego-boks/w obu dyscyplinach wiele innych osób-wymienianie zajęłoby pół strony/. Jest wiele innych dyscyplin sportowych indywidualnych, w których są sukcesy o randze światowej!Wyrzucasz siatkarkom wyciąganie ręki po miejską kasę a II-ligowe Truso nawet nie wystartowało do konkursu o ostatnią transzę 600 000 zł bo nie jest wśród dyscyplin wiodących!Także Twoje wpisy to zwykłe kłamstwa i totalny brak wiedzy!!Najbardziej śmieszne jest jednak stwierdzenie, że "ten i 2016/17 czwarte miejsce"!!!O ile się nie mylę to "ten" sezon jeszcze trwa i np. ja życzę Startowi wyższego miejsca niż przyznane przez Ciebie. A tak na marginesie dla Twojej wiedzy sportowej dowiedz się jaki klub grał w latach 59/60/61 w siatkarskiej I lidze/aktualna ekstraklasa/ to pierwsze a drugie to zadzwoń do IKS Atak Elbląg-Prezes Tomasz Woźny i dowiedz się jaki zespół ma zdecydowanie większe sukcesy od piłkarek ręcznych z wielokrotnymi mistrzostwami Polski czy elbląskimi imprezami rangi światowej!To zespół siatkówki niepełnosprawnych tego klubu. DWŻ
  • Pokaż mi paragraf na ten miejski obowiązek, a stworzę sobie z kumplami drużynę futbolu amerykańskiego i pójdę do miasta po kasę, będzie za co po bieganiu piwka łyknąć. To, że Polacy zrobili 2 razy majstra w siatce, czyni tę dyscyplinę mniej niszową?Gdyby to zrobili Rumuni, niszą by była dalej?Z całym szacunkiem do siatkarzy Anety, ale jaja sobie robisz, prawda?Rozmawiamy o sporcie, nie parasporcie, jakkolwiek nieładnie to brzmi. Pisałeś o braku osiągnięć w elbląskim sporcie, to Ci odpowiedziałem, nie skomentowałeś, bo nie masz jak przeinaczyć faktów. Za to wyjeżdżasz z indywidualnymi, które znam, doceniam, słowa nie napisałem o tym, że w Elblągu mamy tylko Start i pustynię poza nim. Miasto przez stypendia też powinno to robić, choć promocja miejskiego wizerunku z tego raczej mizerna. Cieszę się z życzeń dla Startu, siatkarkom życzę również sukcesów, sezony pomieszałem, racja.
Reklama