UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pokaż mi paragraf na ten miejski obowiązek, a stworzę sobie z kumplami drużynę futbolu amerykańskiego i pójdę do miasta po kasę, będzie za co po bieganiu piwka łyknąć. To, że Polacy zrobili 2 razy majstra w siatce, czyni tę dyscyplinę mniej niszową?Gdyby to zrobili Rumuni, niszą by była dalej?Z całym szacunkiem do siatkarzy Anety, ale jaja sobie robisz, prawda?Rozmawiamy o sporcie, nie parasporcie, jakkolwiek nieładnie to brzmi. Pisałeś o braku osiągnięć w elbląskim sporcie, to Ci odpowiedziałem, nie skomentowałeś, bo nie masz jak przeinaczyć faktów. Za to wyjeżdżasz z indywidualnymi, które znam, doceniam, słowa nie napisałem o tym, że w Elblągu mamy tylko Start i pustynię poza nim. Miasto przez stypendia też powinno to robić, choć promocja miejskiego wizerunku z tego raczej mizerna. Cieszę się z życzeń dla Startu, siatkarkom życzę również sukcesów, sezony pomieszałem, racja.
  • Co Ty bredzisz? Nisza bo w Elblagu siatkówka raczkuje. Siatkarze z sukcesami w klubach (mocna doinwestowana liga z konkretnym sponsorem) reprezentacja klasa na świecie to sprawdź może frekwencję na lidze siatkówki. A propos tego wielkiego tortu z miasta, którego siatkarki od którego siatkarkom wara to z tego wlaśnie paragrafu jałmużnę bierze Start!!! Chyba, że nie ma paragrafu i obowiązku tylko Wróbel taki dobrodziej... Lub może prościej dotacje wynikajace z dobrego obyczaju, logiki sportu zawodowego i dotacji sportu przez miasto. Tak zarejestruj nawet drużynę Polo, koni w stadninach dostatek. Tylko żeby Ci Twoi futboliści jeśli tak wolisz zaczęli rozgrywki i wystąpisz wtedy o kasę. Żałosny jesteś z tymi wywodami pod tytułem rączki precz od kasy miasta. No kim Ty jesteś ? Pieniaczem pro handball... Sorry ale odciąć Start od miasta i równia pochyła od poziomu pro do dna. Odwróćmy tę krzywą, skoro tak siatkówce życzysz.
  • @M. - Start jest wielokrotnym medalistą MP, w ekstraklasie gra "wieki", jest zespołową ikoną tego miasta, co Ty w ogóle porównujesz. TKKF z profesjonalnym, zawodowym zespołem?Napisałem Ci, wejdźcie do I ligi-przyjdźcie po wsparcie, na tak niskim poziomie bawcie się za swoje i sponsora(brawo za pozyskanie Energii), miasto nie może się rozdrabniać i słusznie, jest zbyt biedne na to. Co Ty mi wyjeżdżasz z jakimiś tekstami o potędze polskiej męskiej siatkówki i frekwencji, mam Ci o Vive pisać?Rozmawiamy o naszym mieście, tu i teraz elbląskiej siatkówki.
Reklama