• Brawo Start, brawo Sylwia, brawo Soloma. Wszystkie jesteście wielkie! :)
  • Dzisiaj było wszystko, na poczatku nie szlo, potem z każdą minuta coraz lepiej a dogrywka genialna! Podobała mi się także rotacja składem brawo Start, jutro wszyscy na Start i dajemy z siebie wszystko
  • Mecz piękny, dziewczyny wierzymy w was brąz jest nasz!!!EKS
    4
    1
    Soldau elbing(2016-05-07)
  • Jedziemy do Gdyni !! Sobota 17:00 Niedziela 16:00.Wejście na hale za darmo. Koszt wyjazdu 16-18 zł. Chętni niech zgłaszają się do Klubu Kibica na meczu lub pod nr tel 602629080
    4
    1
    KLUBKIBICA(2016-05-07)
  • Napracowały się dzisiaj dziewczyny jednak największymi gwiazdami tego pojedynku byli niewątpliwie panowie z gwizdkami, ich niektóre decyzje wyjęte z kapelusza ale, nie ważne, liczy się zwycięstwo. Mamy ciężki sezon za sobą, dziewczyny nie raz już przebiegły maraton na boisku i widać to mam nadzieję że jutro poniesie je doping i wspomnienie tego co osiągnęły dzisiaj. Kolejny raz jestem zadowolony z postawy Natalii na bramce, nasze obie bramkarki spisywały się świetnie i gdyby udało się pokryć indywidualnie Monikę Kobylińską, trochę jej poprzeszkadzać to obyło by się bez dogrywki. Zauważyłem jeszcze jedną niepokojącą sprawę, chętnie dowiedział bym się czemu to tak wygląda więc jeśli spotkam którąś z zawodniczek lub trenerów na mieście to zapytam;) Jest sporo pracy w przyszłym sezonie i sporo meczy do wygrania będzie Za ten dzisiejszy mecz serdecznie dziękuję i proszę o więcej :D
  • To były emocje i pod tym względem na takie mecze czeka się całe życie. Sportowo za wyjątkiem dogrywki średnio i na pewno nie to samo co było w sezonie zasadniczym, a widziałem oba mecze zarówno ten w Elblągu jak i ten w Gdyni. Ale kto o tym będzie pamiętał. Mamy to 1:0 i jeszcze 2 razy i. .. co ja będę pisał. WIELKIE DZIĘKI Chociaż złośliwość rzeczy martwych i moja żona wolałaby 4 mecz, jest większym kibicem ode mnie, ale sprawy zawodowe sprawiły, że nie może obejrzeć pierwszych 3,a bardzo chciałby zobaczyć ten brąz, ale co tam, wszyscy wiemy co mamy robić. Teraz niech każdy dziś przyprowadzi chociaż jedną osobę i wypełniamy tą trybune naprzeciwko i za tydzień wszyscy jedziemy do Gdyni.