UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Start przegrywał do przerwy 3 a przegrał 4.Gdzie tu szaleńcza pogoń?
  • Moim zdaniem trener powinien dociągnąć zespół do końca sezonu, chociażby po to żeby go z obietnic rozliczyć żeby się nie mógł potem prężyć przed publiką że nie dano mu szansy. Pani Kołodziejska od dłuższego czasu gra słabo (z paroma wyjątkami ale te można na jednej ręce policzyć). Przydało by się jej dziecko, tz odpoczynek (ale to już nie moja sprawa:p). Bramkarki, Ewa S. młoda, ambitna może powinna pokazać się w jakiejś mocnej zagranicznej lidze? wiem że to strata dla EKSu ale jak chce być podporą reprezentacji (a tu ją widzę) musi ciężko pracować. Ewelina z pierwszej bramkarki spadła na 2 widzę tu jednak spore możliwości, na temat 3 bramkarki nie mam zdania. Według mnie przydało by się dać odpocząć a najlepiej rozwiązać kontrakt z: Moniką A, Magdą Sz. Katarzyna K. nic ciekawego nie wnoszą do gry. Szukać należy mocnych, młodych, obiecujących które pod okiem Pani Justyny S zaproponują jakieś ciekawe rozwiązania. Trzeba nam jeszcze ze 2-3 zawodniczki tak ambitne jak Sylwia L a resztę choć w połowie tak ambitne. Bez gryzienia parkietu i potu na treningach każde wyjście na mecz będzie tylko imitacją gry.
Reklama