UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zastanawiam się za co obrywa po każdym meczu od niektórych internautów Kasia Kołodziejska i to niezależnie czy gra dobrze czy przeciętne. W meczu z Vistalem wystąpiła pierwszy raz po kontuzji więc nie jest w optymalnej formie. W turnieju świątecznym na tej pozycji zastępowała Kasię Magda Szopińska i niestety nie były to występy dobre. Brakowało mi na tej pozycji Kasi Kołodziejskiej, jej szybkich wyjść do kontrataków. Ta sympatyczna zawodniczka nie zasługuje na tak radykalnie krytyczną ocenę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    marek23(2015-01-18)
  • Zawsze bronię KK bo czasem gra dobrze a dostaje po łbie, ale jeśli chodzi o Szopińską to moim zdaniem jest traktowana jak kopciuszek. NIe dostaje za dużo szans od AP a jak juz gra to koleżanki jej nie widzą. A jej rówieśniczki grają pierwsze skrzypce w vistalu.
  • Bo byla najsłabszym ogniwem nie liczac bramkarek. Owszem kontra w jeh wykonaniu jest ok, ale reszta lezy i placze delikatnie mówiąc. Zero walczenosci i poświęcenia w jej wykonaniu dla drużyny. Wydaje mi sie ze według niej liczy sie dobro jednostki, a nie drużyny. Oczywiście to jest tylko moje zdanie skromnego kibica takze moge sie mylić. Za jej kontrakt mozna zatrudnic dwie b. dobrej klasy zawodniczki. Bo P. Kasia napewno nie gra za 5000 tys zl. Również trener nie zarabia 5000 tys tylko wiecej a nic nie pokazuje zeby eks byl lepszy niz za czasow jak Stelina utrzymała ekstralige z duzo slabszym składem.
  • Przesada z tymi bramkarkami. Jeżeli obrony nie ma to co może w piłce ręcznej zrobić bramkarz?
Reklama