Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Niedziela 21-01-2018, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Tak Elbląg witał nowy rok Tak Elbląg witał nowy rok

Terminarz III ligi piłki nożnej

Poniżej szczegółowy terminarz spotkań III ligi w sezonie 2007/08 (runda jesienna).

Kolejka 1: 11-12 sierpnia
     Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:2
     Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie - przeł. 22.08
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Stal Głowno 2:0
     OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
     Dolcan Ząbki - Nadnarwianka Pułtusk 1:0
     Radomiak Radom - Mazowsze Grójec 1:1
     UKS SMS Łódź - Concordia Piotrków Trybunalski 1:2
     Warmia Grajewo - Orzeł Kolno 5:1
     
     
     Kolejka 2: 15 sierpnia
     Mazowsze Grójec - Olimpia Elbląg 3:1
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo 2:1
     Concordia Piotrków Trybunalski - Orzeł Kolno 4:0
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - UKS SMS Łódź 3:1
     Nadnarwianka Pułtusk - Radomiak Radom 0:1
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Dolcan Ząbki 1:1
     Stal Głowno - OKS 1945 Olsztyn 0:2
     Wigry Suwałki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0
     
     Kolejka 3: 18-19 sierpnia
     Olimpia Elbląg - Nadnarwianka Pułtusk - 18.08 (sobota) g. 17
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie
     OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki
     Dolcan Ząbki - Stal Głowno
     Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     UKS SMS Łódź - Mazowsze Grójec
     Orzeł Kolno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Warmia Grajewo - Concordia Piotrków Trybunalski
     
     Kolejka 4: 25-26 sierpnia
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg - 25.08 (sobota) g. 16
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Piotrków Trybunalski
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmia Grajewo
     Mazowsze Grójec - Orzeł Kolno
     Nadnarwianka Pułtusk - UKS SMS Łódź
     Stal Głowno - Radomiak Radom
     Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki
     Sokół Aleksandrów Łódzki - OKS 1945 Olsztyn
     
     Kolejka 5: 1-2 września
     Olimpia Elbląg - Stal Głowno - 1.09 (sobota) g. 17
     OKS 1945 Olsztyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Dolcan Ząbki - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Radomiak Radom - Wigry Suwałki
     UKS SMS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Orzeł Kolno - Nadnarwianka Pułtusk
     Warmia Grajewo - Mazowsze Grójec
     Concordia Piotrków Trybunalski - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     
     Kolejka 6: 8-9 września
     Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg - 8.09 (sobota) g. 16
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Mazowsze Grójec - Concordia Piotrków Trybunalski
     Nadnarwianka Pułtusk - Warmia Grajewo
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Orzeł Kolno
     Stal Głowno - UKS SMS Łódź
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Radomiak Radom
     OKS 1945 Olsztyn - Dolcan Ząbki
     
     Kolejka 7: 15-16 września
     Olimpia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki - 15.09 (sobota) g. 16
     Dolcan Ząbki - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Radomiak Radom - OKS 1945 Olsztyn
     UKS SMS Łódź - Wigry Suwałki
     Orzeł Kolno - Stal Głowno
     Warmia Grajewo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Concordia Piotrków Trybunalski - Nadnarwianka Pułtusk
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mazowsze Grójec
     
     Kolejka 8: 22-23 września
     OKS 1945 Olsztyn - Olimpia Elbląg - 22.09 (sobota) g. 16
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Mazowsze Grójec
     Nadnarwianka Pułtusk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Piotrków Trybunalski
     Stal Głowno - Warmia Grajewo
     Wigry Suwałki - Orzeł Kolno
     Sokół Aleksandrów Łódzki - UKS SMS Łódź
     Dolcan Ząbki - Radomiak Radom
     
     Kolejka 9: 29-30 września
     Olimpia Elbląg - Dolcan Ząbki - 29.09 (sobota) g. 16
     Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie
     UKS SMS Łódź - OKS 1945 Olsztyn
     Orzeł Kolno - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Warmia Grajewo - Wigry Suwałki
     Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Głowno
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Mazowsze Grójec - Nadnarwianka Pułtusk
     
     Kolejka 10: 6-7 października
     Radomiak Radom - Olimpia Elbląg - 7.10 (niedziela) g. 14.30
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Nadnarwianka Pułtusk
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazowsze Grójec
     Stal Głowno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Wigry Suwałki - Concordia Piotrków Trybunalski
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Warmia Grajewo
     OKS 1945 Olsztyn - Orzeł Kolno
     Dolcan Ząbki - UKS SMS Łódź
     
     
     Kolejka 11: 13-14 października
     Olimpia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie - 13.10 (sobota) g. 15
     UKS SMS Łódź - Radomiak Radom
     Orzeł Kolno - Dolcan Ząbki
     Warmia Grajewo - OKS 1945 Olsztyn
     Concordia Piotrków Trybunalski - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Wigry Suwałki
     Mazowsze Grójec - Stal Głowno
     Nadnarwianka Pułtusk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     
     Kolejka 12: 20-21 października
     Olimpia Elbląg - UKS SMS Łódź - 20.10 (sobota) g. 14
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Stal Głowno - Nadnarwianka Pułtusk
     Wigry Suwałki - Mazowsze Grójec
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     OKS 1945 Olsztyn - Concordia Piotrków Trybunalski
     Dolcan Ząbki - Warmia Grajewo
     Radomiak Radom - Orzeł Kolno
     
     Kolejka 13: 27-28 października
     Orzeł Kolno - Olimpia Elbląg - 28.10 (niedziela) g. 14
     UKS SMS Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Warmia Grajewo - Radomiak Radom
     Concordia Piotrków Trybunalski - Dolcan Ząbki
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - OKS 1945 Olsztyn
     Mazowsze Grójec - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Nadnarwianka Pułtusk - Wigry Suwałki
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Głowno
     
     Kolejka 14: 3-4 listopada
     Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo - 3.11 (sobota) g. 14
     Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Głowno
     Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Sokół Aleksandrów Łódzki - Nadnarwianka Pułtusk
     OKS 1945 Olsztyn - Mazowsze Grójec
     Dolcan Ząbki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
     Radomiak Radom - Concordia Piotrków Trybunalski
     UKS SMS Łódź - Orzeł Kolno
     
     Kolejka 15: 10-11 listopada
     Concordia Piotrków Trybunalski - Olimpia Elbląg - 11.11 (niedziela) g. 13
     Orzeł Kolno - Ruch Wysokie Mazowieckie
     Warmia Grajewo - UKS SMS Łódź
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Radomiak Radom
     Mazowsze Grójec - Dolcan Ząbki
     Nadnarwianka Pułtusk - OKS 1945 Olsztyn
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
     Stal Głowno - Wigry Suwałki.

BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama