UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Miałem ogromne wątpliwosci co do utrzymania ale. .. .Zaręba i Szuprytowski jako skrzydłowi to jednak liga a moze dwie wyzej od Schmydta i Persony. Do tego w koncu Fidziukiewicz ma konkurenta. Srodek pola tez wyglada lepiej Wiec jest nadzieja -po pierwszych 4 meczach bedzie wiadomo. Kwiecien 7 meczy w 3 tygodnia -to bedzie zabawa. To co martwi to ze w/g relacji z meczu z Wejherowem i Morągiem tracimy znow gole ze stałych fragmentow. Jezeli sie nie myle to Lewandowski. Rozumowski i Zareba mają ponad 190 cm. .wiec jakim cudem tracimy gole ze stałych fragmentow ? Akurat stałe fragmenty w Olimpii Elblag to powinna byc najgrozniejsza bron ale. .. .to juz problem trenera Noconia. .Klub wespre kasą(1% albo karnet) -mimo ze ani ten prezes ani jego polityka ani ten sklad to nie moja bajka ale bycie Elblazanienem zobowiazuje. Jezeli dzis nie wesprzemy Olimpii moze sie okazac ze nasze dziaciaki beda kibicowac Lechii albo Arce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    5
    Orzis(2019-02-21)
  • W Elblągu tylko stomil
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    16
    No nie. ? (2019-02-21)
  • @No nie. ? - stomil w Elblagu ?U wulanizatorow to i owszem ale poza tym to ta nazwa nic mi nie mowi Mała uwaga dla kibicow klubu z Olsztyna -kupcie sobie mapę powiatową Warmii i Mazur -przyda sie wam w nowym sezonie -derby z LZS Czarny Las juz w sierpniu -))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Orzis(2019-02-21)
Reklama