UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To będziecie w sobotę mieli pół jednej trybuny zapełnionej i tyle w temacie. Ludzi będzie jeszcze mniej niż na lidze. Kto przyjdzie na jakiś turecki zespół? Gdyby to były zespoły z Niemiec, Norwegii czy Puchar byłby o klasę wyższy to może ludzie mieliby za co płacić. Ale za juniorki ze Słowenii czy zespół piłki muzułmańskiej ręcznej z Turcji dwa i pół razy więcej płacić? Tylko dziewczyn szkoda, bo będą traciły siły i grały przy pustych trybunach. Nie pisz do mnie, że bredzę, bo w tym mieście tak jak w Polsce cały czas jest gadanie, że nie ma kasy. Chcecie na biletach zarobić przykładowo 10 tysięcy złotych, to zróbcie cenę po 10 złotych i zapełnijcie halę jednym tysiącem ludzi. A przyjdzie rodzina i ''VIPy'' za free ze 100 osób plus 300 kibiców w tym dzieci połowa i wyjdzie, że za bilety zapłaci ze 150 oso po 20 złotych co da 3 tysiące złotych. Wstyd dla miasta, CBŚ i Startu. .. .
  • Facet bredzisz. .. Po raz wtóry. A co ja zarząd jestem. Swoje zdanie piszę obiektywnie. Bo drabinka Ci się nie podoba. Norwegię chcesz, nordyk w mordę kopany. Dziewczyny włożą w spotkanie max siły. Ciebie nie będzie po 20zł szkoda.
  • A Ty skąd nabierasz te mądrości ? Kolejny malkontent od finansów. No Ciebie nie będzie wnioskując z treści. To nie jesteś kibic tylko parówa.
Reklama