UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przeceniasz mnie jestem kobietą. Wiec jak już to śmieszna jesteś. Twoje "xxxxxx" to nie moje wrzutki choć pewnie byłoby to dla Ciebie jakieś wytłumaczenie śmieszności tego teamu. Tak jeden się uwziął na Kram dream team.
  • Sorry, ale po twoim podpisie ciężko się zorientować jaka jest Twoja płeć, więc nie możesz mieć do mnie pretensji. Przeczytaj jeszcze raz swój komentarz, proszę... trochę bełkotliwy prawda?
  • @TeR - Jeżeli nie odczytałeś sensu wypowiedzi nie używam wyrazów powszechnie uznawanych za obraźliwe, które tak namiętnie cytujesz. Nie mam problemu bo żaden mój wpis nie został usunięty. Przeprosiny przyjęte. Bez urazy. Jeżeli jesteś takim erudytą to wybacz. W języku polskim nie ma wyrazu sorry więc może wysil się trochę Panie bełkot. Po kolejnym spotkaniu wyjmę baterię z laptopa, żeby nie korciło krytykować bo to zabronione i grozi usuwaniem komentarzy. Zabawne kiedy odezwał się gdzieś przede mną kibic ręcznej z polemiką do Przema i go skasowali. Bo widać tu jak selektywnie działa cenzura.
Reklama