Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Niedziela 19-11-2017, imieniny Salomei, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Park Dolinka Park Dolinka

Wyniki ligowe (piłka nożna)

Wyniki sobotnio-niedzielnej kolejki piłki nożnej w ligach, w których grają nasze drużyny.

III liga
     Orzeł Kolno Olimpia Elbląg 2:4 (1:2)
     0:1 - Roszak (10.), 1:1 - P. Sielawa (19.), 1:2 - Lepka (22.), 2:2 - Brzeziński (61.), 2:3 - Fedoruk (65.), 2:4 - Koprucki (80.)
     Orzeł: Kostuch - P. Bagiński (80. Krzywda), Dąbkowski, Prusinowski, A. Bagiński, Brzeziński, Sielawa (70. Łachacz), Ossowski, Kiełczewski (46. Cychol), Sawko, Popławski (55. Solecki)
     Olimpia: Szyszko - Bogdanowicz, Kitowski (74. Matusewicz), Koprucki, R. Anuszek, Wróblewski, Roszak, Sambor, Fedoruk, Lepka, Tomczyk
     Pozostałe wyniki 13. kolejki III ligi gr. I w sezonie 2007/08: UKS SMS Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2, Warmia Grajewo - Radomiak Radom 2:2, Concordia Piotrków Trybunalski - Dolcan Ząbki 1:0, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - OKS 1945 Olsztyn 0:2, Mazowsze Grójec - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2, Nadnarwianka Pułtusk - Wigry Suwałki 1:2, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Głowno 2:1.
     
     IV liga
     Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo 2:1
     1:0 - Sz. Niestatek (10.), 2:0 - Brzostek (57.), 2:1- R. Jakimczuk (68.)
     Concordia Elbląg - Zamek Kurzętnik 2:0 (1:0)
     1:0 - Zawada (38.), 2:0 - Młynik (79. k.)
     Czarni Olecko - Polonia Pasłęk 4:1 (2:0)
     1:0 - Drozd (10.), 2:0 - Strychalski (15.), 2:1- Bykowski (60.), 3:1- Zdanio (70.), 4:1 - Senkowski (87.)
     Pozostałe wyniki 14. kolejki IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2007/08: MKS Szczytno - Mamry Giżycko 0:2, Vęgoria Węgorzewo - Granica Kętrzyn 2:1, Jeziorak Iława - Start Działdowo 4:1, Huragan Morąg - Motor Lubawa 7:0, Płomień Ełk - Sokół Ostróda 1:3.
     
     Liga okręgowa
     Orzeł Janowiec Kościelny - ZKS Olimpia Elbląg 1:2 (0:1)
     0:1 - P. Tyburski, 1:1 - ?, 1:2 - P. Tyburski
     Olimpia Olsztynek - Błękitni Orneta 4:1
     MGKS Tolkmicko - Ewingi Zalewo 1:1
     Pozostałe wyniki 14. kolejki ligi okręgowej gr. II warmińsko-mazurskiej w sezonie 2007/08: GLKS Jonkowo - Huragan II Morąg 2:2, Osa Ząbrowo - Tęcza Miłomłyn 1:3, GKS Wikielec - Ossa Biskupiec Pomorski 6:0, Warmiak Łukta - GKS Stawiguda 6:0, Start Nidzica - Iskra Narzym 2:3.
     
     A-klasa
     Komplet wyników 12. kolejki A-klasy gr. II warmińsko-mazurskiej w sezonie 2007/08: Pogezania Milejewo - Concordia II Elbląg 2:3, Warmiak II Łukta - Wałsza Pieniężno 2:1, Cresovia Górowo Iławeckie - Piast Wilczęta 4:3, Czarni Małdyty - GLKS Miłakowo 3:5, Zalew Frombork - Sambia Świątki 2:1, Victoria Rychliki - Syrena Młynary 6:1. Pauzował Pomowiec Gronowo Elbląskie.
     
     Zobacz tabele

BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama