UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pijak z prostej co wynika z centralnego szczebla a to że grasz z Widzewem GKS Katowice itp. Brak słów na takiego memlasa jak Ty. Jakby była 3 liga o co wnioskujesz( bo w 2 Ci nic nie daje) to dopiero miałbyś używanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    9
    KolegaBaja(2019-07-09)
  • Nie no to robić z siebie pośmiewisko bo gks, bo widzew. Chyba żarty sobie stroisz. Grać w II lidze na poważnie, a nie castingi z fb, "szarpanie" tych co zostanie. Nie ma pieniędzy a wydajemy na takich jak Markowski przecież on nie tylko w Chojniczance rozrabiał. A ilu takich gwiazdorów było?? Co nic nie dali a kasę brali??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Pijak z prostej(2019-07-09)
  • @Pijak z prostej - Niektórzy nie chcą pewnych rzeczy zobaczyć dokąd to zmierza. .. a Miska i Wolina to już w ogóle. Nie dość, że organizacyjnie w klubie nieciekawie, to jeszcze kibicowsko robi się pustynia. Ilu z nas tym razem pojedzie do pierników, a do cyganów to już w ogóle. .. i nie ma co się zrzymać, że lepiej garstka niż ci co okazjonalnie by pojechali. .. czyli 20-30 osób. Poziom Bytovii czy tam innego Stargardu. .. ech. Tu trzeba rewolucji!!! Szkoda, że ja za stary jestem, ale żale musiałem wylać, bo by mi się ulało. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Itakbędęchodził...(2019-07-09)
  • Ty się podniecasz gks czy widzewem, a jak prezes potraktował mecz domowy u siebie z widzewem?? Że nikt do końca nie wiedział nic - oczywiście w imię bezpieczeństwa takie zamieszanie. A gdy do meczu doszło jak potraktował widzew - gdy nie pozwolił na relację tv robioną przez ich kibiców, tylko nie jako wymusił by oglądali "naszą" stronniczą i nie koniecznie dobrej jakości - w imię czego?? Były osoby z widzewa które miały przepustki typu media do poruszania się po stadionie też byli przeganiani i nie przepuszczani np. bramką przy trybunie vip. Poszukaj na stronie widzewa to zobaczysz jak z nas i z prezesa bekę mają - to po 1. A po 2 Ty chodzisz na widzew, gks ?? Bo ja chodzę na Olimpię ZKS i nie ważne z kim gra i na jakim poziomie rozgrywek. Chcę by grała jak najlepiej i jak najwyżej. Co mi z tego, że grała na 6 czy na 5 miejscu skoro teraz ledwo się utrzymała, trzeba patrzyć przed siebie a nie za siebie. To co się dzieje ostatnio tu i teraz a nie 4 sezony temu pokazuje, że prezes się wypalił i nie ma pomysłu na Olimpię. Jest dosłownie jak z Antkiem, wprowadził do II ligi utrzymał trzeba mu podziękować zanim spadniemy do III ligi - tym bardziej, że nie jest przyspawany do stołka jak sam mówi, więc proszę o dymisję, a następcę wybierze walne zgromadzenie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Tomasz 85(2019-07-10)
Reklama