UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bieganie jest tanie, ale na poziomie amatorskim. Co w tym złego, że chłopak chciałby się rozwijać? Co w tym złego, że zdobył się na odwagę i prosi o wsparcie, żeby spełniać marzenia? I chyba nie doczytaliście - jeśli pójdzie do pracy nie będzie mógł biegać. I tak, w tym kraju trzeba przymierać głodem, żeby o coś prosić? Ludzie, puknijcie się w głowę. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    4
    Ailatan(2016-11-26)
  • @Ailatan - Mi i moim znajomym praca nie przeszkadza w uprawianiu sportu. Co on chce pracować 16 godzin dziennie?
  • @Ailatan - jeśli są wyniki to niema problemu ze sponsorami. a tu się zaczyna od dupy strony. najlepszy elblążanin w lokalnych imprezach, wielki wyczyn. dla amatora tak, ale to nie jest amator, profesjonalnie trenuje i ma zachcianki. jeśli ktoś w niego zainwestuje to czy chłopak zwróci te zainwestowane pieniądze jeśli nie będzie osiągał dobrych wyników? przecież od tego to uzależnia. jeśli tak to ja mogę sponsorować, ale z zapisem o zwrot wraz z odsetkami z powodu braku wyników.
  • Zachcianki? Dobre buty, żeby sobie nie rozwalił kolan? Suplementy, by być jak najbardziej wydajnym? To są zachcianki? Serio? Słyszysz jak to brzmi współrozmówco?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Ailatan(2016-11-26)
  • Tak, ale uprawiasz go na poziomie zawodowym? Czy amatorskim? To jest ta różnica.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Ailatan(2016-11-26)
  • @Ailatan - z brakiem talentu mimo chęci trzeba się pogodzić, niech się zajmie tą fizjoterapią a biega dorywczy, na pewno lepiej na tym wyjdzie. a jeśli robi to zawodowo to nie powinien mieć problemu z utrzymaniem. są amatorzy, zawodowcy i są biegacze pośredni i on się do niech zalicza. za dobry na amatora za słaby na zawodowca. najlepsze buty same nie pobiegną.
  • @Ailatan - a ja chciałam powiedziec ze Marcin pracuje. .nie na pełen etat bo to byłoby trudne. .. ale pracuje i zarabia takze tego;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kolezankazpracy(2016-11-26)
Reklama