UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Stare dobre czasy? To co bylo 15 lat temu to nie sa jakies stare czasy. Nie bylo mowy o tym zeby swiecic cyckami przed nauczycielami w takich sukienkach. Kiedys dziewczyny mialy wiecej klasy i byly lepiej wychowane bo nie na tik tokach, youtubach i facebookach. Teraz torebeczki, pelne makijaze nawet wsrod 13-14 latek . O ubraniach nie wspomne. Krotkie bluzki do pępka, dekolty, spodenki z polowa posladkow na wierzchu - typowy szkolny ubior w tych czasach do szkoly. Wiekszosc sukienek tutaj nie jest odpowiednia na studniowke i nie jest to pokierowane tym ze tylko takie sukienki wisza na wieszakach w sklepie a tym jakie sa teraz czasy i ile sie odslania. Nie wiem co bedzie za kolejne 15 lat, az strach pomyslec.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Rocz87(2020-02-08)
  • Moja studniówka była w 2004 roku. Pamiętam, że pozwoliłam sobie wtedy pomalować paznokcie na czerwono. W niedziele zmywałam, bo szłam do szkoły w poniedziałek. Teraz w średniej szkole, jak już nie w 8 klasie w podstawowce, nie tylko pazury pomalowane ale zrobione i przedłużone kosmetyczki! 19 latki i 20 paro latki mają porobione makijaże permanentne i powiekszają usta. Czasy teraz mamy okropne i też się boję co będzie za kilka lat czy te "porobione" nie zaczną ganiać swoich 10 letnich córek do kosmetyczek.
  • Rocz 74 bawil sie szalal. Chlopaki pili wino robilismy ogniska jezdzilismy pod namioty bylo super wspomnienia.kazdy w swoja strone poszedl i nie ma kontaktu zostalismy rodzicami zonami mezami rozwodnikami ale nie oceniamy mlodych to brzydko . My tez szalalysmy i roznimy sie od mlodszych rocznikow tym ze walimy to w czache. Niech kreca tylkami aby byli szczesliwymi i dobrymi ludzmi jak nasz rocznik.Iwona Ewka Dorota i ja.
Reklama