UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie do cholery ani PiS ani PO daje pieniądze tylko rozdaje nie swoje ! A to różnica bo trzeba za kogoś oddać.....
  • @off - Zgadza sie, ale po cos panstwowe pieniadze sa i na jakies cele musza isc i od tego jest wladza! Inwestycja w mlodziez to najlepsza inwestycja! Czego nie rozumiesz?
  • Ustępuję:⁠-⁠)tylko przeraża mnie ta młodzież na dysco, w parku z trawką znęcając się nad słabszym.... inwestycja w przyszłość tak ale ?
  • Trudno ogarnąć dawanie dziecku za sprzątanie swojego pokoju, za to i tamto bo tak i rodzice sąsiada dają to tak trzeba ????moja córka podobnie jak ja nie otrzymywała nagród za coś co jest czymś normalnym do wykonania, naszym obowiązkiem a mimo to ukończyła studia Norwegia/ Niemcy jest pielęgniarką, znajomość biegła 4 języki bo byliśmy nauczeni że nie ma nic za darmo i nie płaci się za wszystko. Dziś jak napisałem na początku już od przedszkola uczą sprzątania po sobie za nagrodę a to moim zdaniem błąd bo kiedy dorośnie i nie dadzą nagrody to ukradnie bo nauczony że mu się poprostu należy. Koniec tematu....
Reklama