UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dzięki google, nauka pamięciowa bo książek nie czytają ! Ja po 50 latach pamiętam rzeki, stolicę, góry a nawet granice Polski( oczywiście stare granice) dziś co z tego że ma czerwony pasek, zda matura ale po miesiącu już zapomina historię ?
  • @axi - No to pochwal się tą niesamowitą wiedzą - co jest stolicą Polski?
  • @axi - Szkoda, że podstawowych zasad interpunkcji nie pamiętasz.
  • Fajnie, że dopierdoliłeś się do interpunkcji a nie do faktycznej wartości merytorycznej. Jakie to stało się modne w dobie Internetu, gdzie jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to dojeb się do kropek i przecinków. (Gdybyś nie wiedział dlaczego piszę we formie męskiej to znaczy, że nie znasz początków Internetu w Polsce ale znakomicie znasz ortograficznych szeryfów na każdym forum i potrafisz doskonale pyszczyć.
  • Kurcze muszę w google zerknąć :⁠-⁠)
  • Warum ?
  • @axi - Wymień wszystkie lewobrzeżne dopływy Odry?
  • A ty powiedz co ile lat jest zjazd papieży, jak powiesz że co 4 lata to zgadłeś
  • @aser - Nie, ja nie czepiam się interpunkcji. Ja się czepiam gamonia, który uważa się za lepszych od innych, a brakuje mu podstawowej wiedzy. Nie potrafisz napisać poprawnie prostego zdania, a mam Ci wierzyć, że znasz historię Polski?
  • wymień wszystkich tępych pisowców
Reklama