UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja pierd. .. gdzie ja żyje, z kim ja obcuje. .. Wstydzę się, że jestem Polakiem! Wszystkie Wasze wypowiedzi moi drodzy Elblążanie tylko i wyłącznie mnie przekonały o tym, że muszę stąd wyjechać i to robię. Już w czerwcu będę w kraju, gdzie żyją normalni i mili ludzie a przede wszystkim gdzie każde dziecko jest traktowane tak samo. Moja córa ma 10 lat i nigdy nie dostałem od Państwa złamanego grosza na dziecko, nie licząc becikowego, a nie jestem żadnym bogaczem ani zje. .. elbląskim prywaciarzem. Co niektórzy tutaj zgubili wszystkie szare komórki, dziecioroby pier .. Rodzice jedynaków to ludzie myślący, którzy zdają sobie sprawę, że po prostu nie stać ich na więcej dzieci i niestety za myślenie w tym kraju nie ma nagrody. Tylko obok mnie mieszka taka patola z dwójką dzieci, gdzie ona nie pracuje, on lata na przemyt fajek i . .. dostaną 1000zł lekką rączką. A my z żoną pracujemy uczciwie, na umowy o pracę, dorabiamy prywaciarzy i hu. .. z tego mamy, nawet 500+ nas bokiem. W du. .. to mam, koniec z tym, wyjeżdżamy stąd na stałe, bo tu nie ma przyszłości, sami kur. .. emeryci i patola w tym Elblągu. Bujajcie się !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    ToxicMan(2016-04-29)
  • Chłopie jestem w stanie zrozumieć twoje rozzalenie ale dla Twojego języka nie ma usprawiedliwienia. Co ty soba reprezentujesz? Wyzywajac uczciwych ludzi od dzieciorow. Jesli wstydzisz sie ze jestes Polakiem to może rzeczywiście lepiej Ci będzie za granicą.
Reklama