UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Apropo 18 h pracy nauczyciela jestem dziś od 7 w pracy do tej pory bo jest rada za którą mi nikt nie płaci więc policz mądrego ile to godzin,A jeszcze po radzie muszę przygotować się do lekcji na jutrzejszy dzień więc nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia o pracy n-la
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    14
    nauczyciel(2019-03-20)
  • Ja też muszę przygotowywac sie do pracy, podnosić kwalifikacje , kursy itp i tez nikt mi za to nie placi wiec nie marudz. Porównaj swoja prace z instruktorem nauki jazdy, który dyma po 10 godz z matolkami bez przerw co 45 min i ryzykuje zycie. A też przeciez naucza i od jegi nauk zależy ludzkie życie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    10
    Misiu (2019-03-20)
  • Jak jesteś w pracy na radzie, to jakim cudem piszesz komentarz ? Rada nudna ?
  • Nie ma problemu robi 40H tygodniowo dla nauczyciela w pracy i nie ma zabierania pracy do domu. Po drugie jak ktoś mi pokazuje świstek z wypłaty to mi się śmiać chce. Pokaz mi człowieku pita to pogadamy. Oczywiście wszystkie korki są opodatkowane? W d. się przewraca i tyle. Jak nie psuje to proszę zmienić prace !!! Są zawody lepiej płatne ...
  • @Misiu - Marzę o nauczaniu jednego matołka. .. To wyobraź sobie, że nauczasz 30 matołków jednocześnie. Spróbuj to sobie wyobrazić;)
Reklama