UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jako była nauczycielka, która świadomie zrezygnowała z pracy w zawodzie - powiem tylko tyle, że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Wracam do domu i poza obowiązkami związanymi z rodziną, mam wolne! Wieczory i weekendy wolne od pracy - to coś, czego nie znałam wcześniej. Ktoś kto nie pracował w zawodzie nauczyciela nie zrozumie, że ta praca nie kończy się z momentem opuszczenia szkoły/przedszkola. Do tego roszczeniowi rodzice, dyrektor, który wszystko chce na już, dzieci, które mają coraz mniej szacunku. I owszem - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma - żaden zawód do złotych nie należy, ale dopóki nie przekonamy się na własnej skórze jak jest w rzeczywistości, to nie oceniajmy, bo ocenianie przychodzi nam bardzo łatwo, a empatia to już dawno zapomniana cecha. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    byłanauczycielka(2019-03-21)
  • @byłanauczycielka - mysle tez o zmianie zawodu, zmeczona jestem, bardzo zmeczona, marze aby po powrocie do domu zajac sie rodzIna a nie klasowkami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    zmieniezawod(2019-03-21)
Reklama