UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • nie bardzo rozumiem też jak rowerzysta mógł zostawić to biedne zwierzę. .. ja bym stanęła na rzęsach a bym pomogła psiakowi. Można był zrobić więcej a nie wykonać 3 telefony. Można było zadzwonić jeszcze raz do schroniska. Oni odmawiają jeżeli teren do nich nie należy ale jakby poznali dokładnie sytuacje na pewno by pomogli jakkolwiek. .. .
  • Schronisko odmawia bo to nie ich teren. .. .. kor. .. a a gdzie empatia to co poza ich terenem zwierzęta mogą cierpieć ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    PawelBDS(2014-04-24)
  • Ale on nie miał obowiązku pomóc! Od tego są służby. Z moich doświadczeń- również nie pomogę już inaczej niż dzwonienie na policję, straż, czy do azylu- ze względu na niekompetencje i bezduszność owych organów. Mój przypadek- niejednostkowy, niestety; w 2003 znalazłam psa- też porzuconego. Reakcja azylu- " To pani ma teraz obowiązki względem tego psa!" - A co będzie, gdy uczepię go państwu przy płocie? " Wytoczymy pani sprawę" . Miałam możliwości i wzięłam owego psa, mimo iż szukałam pracy wówczas i nie mogłam pozwolić sobie na jego szczepienie nawet. " Reakcja organizacji pozarządowych- ciąganie mnie po sądach i " 0" pomocy. Zatem- mając już możliwości większe- nie pomagam, a zmuszam organy żyjące z pomocy do pracy
  • myślę że mieliby to w dupie. ..
Reklama