UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela :) chyba to jest jasne?!". .. hmm PEWNIE, ŻE JASNE. .. ale co w sytuacji. .. gdy miało być długo i szczęśliwie???. .a tak nie ma. .. .a są za to ciągłe kłótnie, awantury z byle powodu. .. i na to wszystko patrzy dziecko - gdzie jedna skończyła się rozwalaniem mebli. .. znęcanie się psychiczne. .. .nałóg - który jest na pierwszym miejscu (nie mówię tu o alkoholu i papierosach). .. zero troski, współczucia. .. pomocy w obowiązkach domowych. .. i co w takiej sytuacji????? trwać przy mężu, bo ślubowałam na dobre i na złe?? OCZYWIŚCIE ślubowałam. .. ale trwać przy mężu w chorobie, braku pieniędzy. .. .. GDYBYM WIEDZIAŁA PRZED ŚLUBEM, że będzie wyglądać tak moje małżeństwo. .. że będę traktowana jak rzecz. .. to bym nie wzięła ślubu. .. .. a skoro już wzięłam to jedynym rozwiązaniem tej gehenny jest ROZWÓD. .. każdy ma różne powody. .. małe, duże NIE OCENIAJCIE JAK NIE WIECIE JAK TO JEST. .. wstawać codziennie rano z myślą. .. czy dziś znowu będzie awantura
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    mężatka(2016-11-15)
  • @mężatka - .. .wiecie co, życzę tym wszystkim osobom, które uważają, że bycie przy mężu/żonie który ma Cię za nic, aby was to spotkało haha życzę z całego serca - wtedy pogadamy :) MIŁEGO DNIA
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    mężatka(2016-11-15)
  • @mężatka - sama sobie odpowiadasz ? i tworzysz pesudo rozwiniecie watku. rozumu troche przed slubem i byloby sympatyczniej dla wszystkich.
Reklama