UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie przesadzajcie, darcie mord patologii to może parę lat temu jeszcze miało miejsce, teraz o 24 to starówka przypomina umieralnie, cicho i pusto, zresztą jak cały Elbląg. Po zatem pamiętajcie, że nie długo nowa 7 będzie oddana do użytku, dojazd z elb do gda, to będzie 20 parę minut, znacznie krócej niż jednej dzielnicy gdańska na drugą. Sam mieszkam w gdańsku i widzę trend, ludzie z gdańska zaczynają kupować mieszkania w elb, taniej znacznie, szybki dojazd, brak korków, spokojniej. Skoro ktoś kupił ziemie i będzie stawiać mieszkania, znaczy się że mu się to opłaca. Ale jak zwykle Elblążaki, to fachowcy i główni ekonomiści, zawsze wiedzą lepiej kto kupi kto nie kupi czy się opłaca labo nie. Sam myślę o powrocie do Elbląga, jak już nowa 7 ruszy, ale widzę że postępująca degradacja miasta, mocno wpłynęła na rozwój bura... w mieście. To mnie najbardziej przeraża, że nie wiem czy dam sobie radę z mentalnym zaściankiem z jakim się zetknę. Zamiast się cieszyć to jak zwykle muszą narzekać. Co by nie było zawsze źle. Fatalnie. Nie pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    0
    bueee(2018-01-19)
  • @bueee - Dawaj śmiało, to samo o ludziach z Trójmiasta wypisują przeprowadzający się nad morze Warszawiacy. Dasz radę, podciągniesz nas mentalnie.
  • @hd - @hd A, zapomniałem, ja jestem z Elbląga, tylko mieszkam w trójmieście od jakiejś dekady, więc wyraźnie gołym okiem, łatwiej mi zachować dystans, jak poczynać obserwacje. I zawsze na obczyźnie wyrażam się z dumą o swoim mieście, a na studiach w olsztynie to i parę bójek udało mi się zaliczyć, ale to nie znaczy że ślepo mam negować wszystkie inicjatywy w tym smętnym mieście, jak i nie mieć swojego zdania na temat zabiedzonej i niedowartościowanej mentalnie elbląskiej społeczności. Ja przynajmniej nie czuję się gorszy Nie pozdrawiam
Reklama