UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • @Tomasz85 - @Tomasz85 Pn nie wie o czym nowi, a gada dla samego gadania. Są małe i duże wspólnoty mieszkaniowe. Te do 7 mieszkań to małe te ponad 7 to duże. W małych liczy się, żeby każdy był „Za”, a w dużych liczy się większość głosujących. Wspólnota budując parking na swoim terenie określa zasady użytkowania i nie można robić na terenie objętym określonymi zasadami, co się chce. W Elblagu max 5% wspólnot ma zagospodarowany teren do okola budynku. Później płaczecie, ze parkować nie ma gdzie, a do okola bloku krzaki i altanki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Nic Polak nie zmądrzał(2021-02-08)
  • @Nic Polak nie zmądrzał - Mieszkam we wspólnocie 30 mieszkań, i z budynkiem jest tak ja Pan pisze, większość wystarczy. Z terenem w koło, musi wyrazić zgodę KAŻDY ze wspólnoty - tak twierdzi nasz zarządca (może pora go zmnienić), i wypraszam sobie, bo z naszej wspólnoty nikt nie płacze i nie narzeka (z tego co ja wiem)na brak miejsc, ogródków czy altanek też nikt nie posiada. Więc nie pisze bzdur tylko pisze, jak wygląda życie. A o parking (miejski)sapie dokładnie jeden idiota w okolicy, i tak jak Pan mówi, bo mu się nie chce jechać z tyłu budynku po dziurach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Tomasz85(2021-02-08)
  • @Tomasz85 - Jeśli macie we wspólnocie 30 mieszkań to jest to bez wątpienia wspólnota tzw duża i liczy się większość głosów odnośnie budynku i gruntu, a także każdej uchwały. Wasz zarządca Was okłamuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Nic Polak nie zmądrzał(2021-02-11)
Reklama