UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Naziol to też lewak, więc po co stawiać to w opozycji do lewaków? Przecież nazizm to odmiana socjalizmu - ustroju skrajnie lewicowego. A druga sprawa - nie wiem, kto w tym kraju jest nazistą. Polscy narodowcy chcą państwa minimum, więc są prawicą i stoją w opozycji do socjalizmu, nawet gdyby był to narodowy socjalizm. Chyba, że chodzi o potomków niewysiedlonych Niemców, czyli folksdojczów z PO, ale to też bez sensu, bo przecież PO to lewaki.
  • RobertKoliński Brednie anonimowego ignoranta - naziol to nie lewak (żaden też socjalista), tak jak neoliberały z PO czy .N nie są lewakami, tylko odpowiednio: pierwsi są zwolennikami volkizmu (odsyłam do encyklopedii) a drudzy fanami dzikiego kapitalizmu w wersji antyludzkiej (patrz: Balcerowicz). Notabene określenie "lewactwo" zostało ukute przez Józefa Stalina w ramach nagonki i dyskredytacji "wypaczeń trockistowskich" więc używających go jemiołów można śmiało określać mianem "staliniści":) Popełniłem jakiś czas temu spory post wyjaśniający niedouczonym i/lub propagandystom korzenie narodowego tzw. "socjalizmu", oparty na cytatach i wywiadach z samym Hitlerem więc źródle najbardziej miarodajnym - jeśli redakcja puści linka, to proszę się douczyć i nie powtarzać prawackich, ahistorycznych bredni. Link: www.facebook.com
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2018-09-13)
  • @RobertKoliński - Artykuł każdy może sobie napisać, wyrywając pewne kwestie z kontekstu, a inne zupełnie pomijając. Gdybyś był rzetelny, to nie pisałbyś głupot, że nazizm nie był socjalizmem, a polska prawica to nazizm. Szastanie pojęciami na prawo i lewo ma na celu tylko jedno - zaćmienie ich przynależności do ogólniejszych definicji. Gdybym zapytał się ciebie, czy palec jest częścią ciała, to powiedziałbyś mi, że absolutnie nie, bo palec jest tylko częścią ręki.
  • RobertKoliński Nigdzie nie napisałem i nigdzie nie twierdzę, że "polska prawica to nazizm", jednak że nazizm socjalizmem nie był, to jest fakt naukowy i można go oczywiście negować, tak jak płaskoziemcy negują fakt, że Ziemia jest sferą, ale świadczy to wyłącznie o nieuctwie zwolenników takich teoryjek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    RobertKoliński(2018-09-13)
Reklama