UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Widzicie do czego doprowadza dawanie ludziom 500 +. Zastanówcie się, przyjdzie pod sąd okręgowy, bedziemy protestowac !!!!
  • Jaki ty gupiiiii jesteś to się w pale nie mieści.Gdyby Twoja glupota mogła latać to Już dawno byś skolonizowal marsa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    5
    Gość 1(2017-09-19)
  • @Gość 1 - Obrażanie i oszczerstwa to właśnie to na czym pisowcy się znają!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    17
    RebbeccaA.BärbelvonShmidt(2017-09-19)
  • @RebbeccaA.BärbelvonShmidt - No tak, ale sugerowanie, że 500+ zniszczyło część miasta za pomocą powodzi już nie jest ubliżaniem, oszczerstwami i pomówieniami? Bo co, bo nie padło brzydkie słowo na "g"?
  • Szanowny Panie, każdy może wyrazić swoją opinie, komentarz, ale kiedy zaczyna się personalne zwracanie do kogoś "Jaki ty gupi jesteś" to już nie jest to wyrażanie opinii, tylko obrażanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    14
    RebbeccaA.BärbelvonShmidt(2017-09-19)
  • Rebecca Berbelucha Von Szmidty czy jakoś tak, z takim nimieckim nazwiskiem to bym siedział cicho, pseudo polaku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Gość 1(2017-09-19)
  • @Gość 1 - Sam jesteś berbelucha i naucz się czytać paskudny czerwiu, a dopiero później korzystaj z możliwości komentowania! Dla twojej świadomości nazywam się Rebecca Angela Bärbel von Shmidt und Helenstein, a w rubryce na podpis nie ma tyle miejsca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    RebeccaA.BärbelvonShmidt(2017-09-19)
  • Berbelucha już skończ te swoje niemieckie wypociny, na tym forum mogą pisać tylko prawdziwi Polacy a nie jakieś farbowane lisy z nazwiskiem z allegro, do tego kupionym.
  • @G1 - A podobno pisowcy są za wolnością i demokracją, a chcesz mi zabronić wypowiedzenia się. Ja przynajmniej się podpisuje pod swoimi komentarzami, a ty G1 co to znaczy "g*wno 1" ? Pisowski oszołom. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    RebbeccaA.BärbelvonShmidt(2017-09-19)
  • Berbelucha damskie nie liczą, pozatym ja nie jestem za żadna partia.I nie mieszam w to polityki bo jestem normalny w przeciwieństwie do Ciebie.Moje kondolencje farbowany polski Niemcu.
  • @G1 - Myślę, że przez to, że nie masz argumentów próbujesz wyzywać i to jest twój problem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    RebbeccaA.BärbelvonShmidt(2017-09-19)
  • dajcie spokoj przeciez to idiota!!!! siedzi w domu i w oknie jak ta kamera szuka kogos kogo by tu ukarac!!!!! tylko pis a wy powcy mozecie miec tylko do siebie pretensje!!!! na wyborach dupy ruszyc sie nie chcialo to macie!!!! stare mochery!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    JACKSTRONG(2017-09-20)
  • @JACKSTRONG - oby wam pis obcielo emeryturke o polowe to wtedy bedziecie chodzic jak w zegarku
Reklama