UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Prezydencie! Basen był wybudowany jako zbiornik retencyjny po powodzi w lipcu 1923 roku. To nie żaden mit tylko fakt. Basen zminimalizowałby podtopienia. Przelew wody z basenu, który jest nieczynny znajduje się na ul. Spacerowej. Ul. Spacerowa jest groblą usypaną po powodzi. Zagospodarowanie basenu na cele rekreacyjne jest błędną decyzją. 18.09.2017 r. tj. wczoraj o godz. 16,00 wody w basenie nie było. Apel!
  • nie wiem, czy jest zbiornikiem retencyjnym, czy nie, fakt, że o sprawie basenu wczoraj zupełnie inaczej się wypowiadał
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    obserwuje_was(2017-09-19)
  • @obserwuje_was - Z tym basenem to różnie, bo tak źle i tak nie dobrze. Gdyby woda się przelała i płynęła przez psi plac i ze skarpy w dół to dziś by jej nie było, nie wiem czy nie szkodziło by też boiska.
  • Przejeżdżałem samochodem po godzinie 18 i basen był pusty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Anonimek1(2017-09-19)
  • Racja w basenie były tylko kałuże, jest tak zapuszczony że nie jest w stanie spełnić nawet roli awaryjnej. Nie jest to rola prezydenta Wróblewskiego, ale taki stan jest zbudowany z cegiełek wszystkich włodarzy. A podziękowania to głównie dla strażaków bo to oni realnie wykonywali brudną robotę, no i tez dla ludzi z chyba zieleni co pomagali worki nosić i koparkoladowarki jcb, oni też realnie działali. Reszta siedziała albo stała i realnie niewiele pomogli. Takie jest moje zdanie i ocena tego co widziałem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    ojdyromuchomoro(2017-09-19)
  • Popieram w pełni Pana pogląd Prezydent nie pojęcia o co chodzi A zabiera głos w formie decyzji Szkoda słów Pozdrawiam Pana i dzięki za racjonalne myślenie
Reklama