UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy to prawda że ten Pan miał sprawę o pobicie podczas jednej z kampanii wyborczych oraz przegrał sprawę w sadzie pracy ze zwolnionym bezprawnie pracownikiem Zespołu Szkół w Nowakowie ? Jeżeli to nie prawda to proszę mnie oświecić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    7
    Elbinger28(2014-12-09)
  • Widzę ze ktoś ma problemy ze znajomością prawa, gdyby miał sprawy i by je przegrał to by został zwolniony i nie mógłby być dyrektorem. Zamian zaczniesz szczekac sprwadze informacje.
  • Tak się składa że wszystkie informacje na temat pana Miluszaa są prawdziwe ze stołka dyrektora tylko dlatego nie poleciał bo pani wójt Genowefa Kwoczek jest jego chrzestną i chroni mu dupsko. Cała posada dyrektora ZSZ w Nowakowie należy się od samego początku pani Grażynie Gałązkowej to ona trzymała wszystko w kupie ma szacunek do uczniów jak i rodziców to ona ze starej rudery postawiła bezpieczną szkołę, a on dostał się na ciepłą posadkę dzięki chrzestnej wstyd i hańba
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    7
    matkajednegozuczniów(2014-12-09)
  • Święta prawda
  • Nie prawda, tylko szczekanie leni.
  • Tym wszystkim informacjom do prawdy i świętości to bardzo daleko, znam człowieka i wiem co mówię.
  • Ja też znam faceta i zgadzam się, że to pomówienia i bezpodstawne szczekanie. Zaraz Wróblewski wskaże drugiego wicka i temu dadzą spokój, a będą szczekać na nowego. Jeszcze nic nie zdążyli zrobić, a już ich krytykują. Dajmy trochę czasu i dopiero się wypowiedzmy.
  • No to teraz Pani Gałązka będzie mogła się wykazać zobaczymy jak szkoła będzie wyglądała za 5 lat, czy w niej coś przybędzie, czy spocznie na tym co zostało po poprzedniku. A, że gonił leni do pracy to chyba nie grzech. Martwił się matołki o waszą przyszłość. Polakowi to nikt nie dogodzi leniwy, hulaka źle; pracowity skrupulatny, przedsiębiorczy też źle. Sam diabeł nie dogodzi.
  • Prawda. Miał niejedną sprawę. Mogę dowieść nawet że został kolejny raz dyrekrorem z naruszeniem prawa !!
  • To podaj swoje dane bohaterze. Anonimowo łatwo się opluwa.
Reklama