UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytając niektóre komentarze, odnoszę wrażenie że niektórzy swoją edukację zakończyli na przedszkolu. Nie zagłębiając się w treść artykułu, nawet mało rozgarnięty zwolennik (tu wstaw nazwę odpowiedniego ugrupowania) policzy, że w czasach PRL-u Mark Osik był uczniem szkoły podstawowej oraz średniej. Skąd więc epitety typu UB-ek, SB-ek ZOMO-wiec itp? Nie rozumiem. .. Może mój poziom inteligencji jest za wysoki? A może mam jeszcze jakieś pokłady zdrowego rozsądku? Podkreślam: NIE ZAGŁĘBIAJĄC SIĘ W TREŚĆ ARTYKUŁU, GDYŻ NIE ON STANOWI MOJĄ OPINIĘ, TYLKO KOMENTARZE PONIŻEJ. (to informacja dla tych, którzy dopiero uczą się czytać ze zrozumieniem)
  • @kras - Widzisz IPN jest innego zdania
  • Taki system tego pana nauczal i nim sie kreowal, a pojde do milicji na pier dalac ludzi i jeszcze mi zaplaca, robota niezla napewno lepiej niz po drugiej stronie barykady, napewno w tamtych czasach. I teraz zycie go rozlicza karma wraca!
  • @kras - Bo gdybyś czytał ze zrozumienie to byś wiedział że pan Marek był słuchaczem szkoły SB w Legionowie. Ot tu chodzi.
Reklama