UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak tak tak. Słabe to bo mówisz chyba o zamierzchłych czasach bo Stare Miasto żyje za dnia i nocy. To miasto, które kulturę i sztukę ma w tradycji. A że to niszowe mówi się trudno, wyślij chama to teatru to się wynudzi... Nie wiem po co wtrącasz tekst o dyskontach, w metropoliach ich nie ma ? Czy to Poznań czy Wrocław ludzie w rynku walą wódeczkę z Żabki w bramach i alejkach. Buractwo to mentalność nie kod pocztowy 82-300.
  • W którym departamencie miasta pracujesz?
  • Napisałam o moich obserwacjach, tak to widzę, nic na to nie poradzę... niestety. Napisałam też o tym, że nie zgadzam się z tym, że w Elblągu nic się nie dzieje. Uwierz, byłam naprawdę w wielu miejscach Polski i wiele widziałam "walących wódę" w Poznaniu, czy Wrocławiu też. Elbląg jest 100 tysięcznym miastem, a w sobotę wieczorem wygląda jakby mieszkało tu 10 tysięcy osób. Cieszę się, że tak "reklamujesz" Elbląg i nie zgadzasz się ze mną pewnych kwestiach, oby więcej takich ludzi, może wtedy postrzeganie tego miasta będzie lepsze. Jeżeli Cię uraziłam, to przepraszam. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Anka B(2018-07-07)
  • Kultury, gospodarki na pewno nie sportu
  • To w. .. j na wieś trollu. Polskie miasta dotują i będą dotować sport zawodowy, bo taka jest konieczność oraz prawda dziejowa etapu. I żaden Elbląg nie będzie tu wyjątkiem.
  • @Anka B - Brawo Anka B. za trafne zdiagnozowanie sytuacji oraz mentalności lokalnej społecznosci, trolli internetowych, hejterów, malkontentów, dyletantów, leśnych dziadków z Urzedu Miasta itp. innych osobników. Twoja wypowiedz jest super podsumowaniem tego co się dzieje w tym miescie i nie przepraszaj Anka bo za prawde w zyciu nie należy przepraszać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Vjakvendetta(2018-07-07)
Reklama