UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do "zazdrośnika" kolego piszesz nie mając pojęcia o czym piszesz więc ci nieco pojaśnię. Po pierwsze żołnierzy nie brakuję wręcz przeciwnie jest chętnych więcej niż wolnych etetów, po drugie prawo pozwala odejśc na emeryturę po 15 latach i nic póki co na to nie poradzisz jedyne co możesz zrobić to puchnąć z zazdrości, po trzecie Nas emerytów wojskowych nie trzeba powoływać na przeszkolenie My z urzędu jesteśmy w rezerwie do 60 roku życia (jestem oficerem i mówie o oficerach) gotowi na wszystko! i po czwarte o co ci biega pisząc "Bo ich reforma emerytalna nie objęła. " ???. .. aaa i do twojej wiadomości mam 23 lata służby za rok odchodzę na zasłużoną emeryturę :) w biurze emerytalnym wyliczyli mi 3276 zł no cóż "kto ma szkołę ten ma lżej" :) :) :)
  • Czytając to wnioskuję że jesteś oficerem ale chyba w NSRach. Emerytura ponad 3 tys za 24 lata. Hmm ciekawe bo pełna jest po 28. No chyba że komisja doliczyla Ci zaawansowany zespół downa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Haha hehe (2015-03-04)
Reklama