UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rok zaczął sie niestety tragicznie, kilku obcokrajowców zamordowało Polaka w Ełku, niejmy nadzieję że nie będzie to wyznacznikiem na ten nowy rok. W tym całym nieszczęsciu dobre jest to że władza którz chciała tu ściągnąc dziesiątki tysięcy emigrantów już nie rządzi i dzięki BOGU
  • Proszę PiSowski paradoks. Władza, która chciała tu ściągnąć emigrantów dzięki BOGU już nie rządzi, na szczęście nie zdążyli ściągnąć emigrantów (czyli nowy rząd tym bardziej nie ściągnął emigrantów), ale Polaka zabili za czasów rządu PiS. Wina Tuska. Reasumując. Współczujemy rodzinie naszego rodaka, ale winą obwiniamy za to peło. Alleluja i do przodu. Damy radę!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    14
    ksiądzMietek(2017-01-01)
  • Za nic go nie zamordowali. Jak by tak zrobił Polaką - jak im - też pewnie by go zabili. Jestem przeciwny imigrantą, ale w tym wypadku, nie ma to znaczenia że to imigranci.
  • Ja wiem, że Polsat kłamie a szczujnia qurskiego aż zieje prawdą, ale wg Polsat ponoć ten koleś wrzucił gostkom pod nogi jakąś petardę. Oczywiście nikogo nie usprawiedliwiam i potępiam to zabójstwo, ale ktoś najwyraźniej szukał guza.
  • Tak, za każda rzuconą petardę w sylwestra należy sie kosa w żebra :D Czasem aż przykro czytać niektóre komentarze. Naprawdę ktoś uważa że rzucenie petardy za 2 zł usprawiedliwia pozbawienie kogoś życia ?
  • Dlaczego kłamiesz? Który z powyższych komentarzy usprawiedliwia pozbawienie życia za rzucenie petardy? A może ktoś pochwalił ten mord? Może nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Z powyższych komentarzy wynika tylko, że gość sytuację sprowokował, a to nie znaczy, że ktokolwiek usprawiedliwia morderców. Więc nie kłam. Wiem, że ci przykro, pewnie myślałeś, że został zabity bo sobie szedł chodnikiem. Dobrze wiedzieć jaka była prawda, aby na drugi raz uniknąć takich sytuacji. Możesz nawet gościa usprawiedliwiać, że był pijany i nie wiedział co robi? Ale napastnicy też może coś spożyli i nie wiedzieli co robią? Wnioski powinniśmy wyciągnąć wszyscy. Pozdrawiam i ja też współczuję rodzinie chłopca.
  • (dotyczy pierwszego komentarza) Piszesz to z wielką satysfakcją i wykorzystujesz tą sytuację dla dezaprobaty wobec poprzedniego rządu jakbyś chciał powiedzieć "a nie mówiłem?". Wy pisowcy nawet ze śmierci tego chłopca robicie antypełowską politykę. Na śmierci kierowcy pana Urbana, też zbijacie kapitał polityczny. Widać to było na pogrzebie gdzie na pierwszym planie pod baldachimem stoi duda, kempa i brudziński, a rodzina? A gdzieś tam w tyle. Gratuluję "sprytu".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    StrażnikNart(2017-01-01)
Reklama