UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No to Panie AndrzejuŚ w związku z Pana wypowiedzią rozumiem, że każdy pirat drogowy wyprzedający inny pojazd na skrzyżowany dróg otrzyma od Pana lub innych elbląskich policjantów zaświadczenie z DRID UM w Elblągu, że wyprzedzał na skrzyżowaniu a nie na wysokości zjazdu. I teraz mam pytanie czy ja jako kierowca aby poruszać się po drogach muszę iść do DRID UM w Elblągu aby zapoznać się ze specyfiką dróg w danym obszarze czy wystarczy, że konieczne dla mnie informację będę czerpał z oznakowania drogi i jeśli oznakowanie drogi jest błędne lub niepełne (uszkodzone) to czy mogę ponieść konsekwencje związane z zapisami np. w DRID UM w Elblągu lub innych tego typu instytucjach. Bardzo proszę o rozsądną odpowiedź bo wyjaśni ona czy zapłaciłem słusznie mandat czy zostałem naciągnięty przez elbląską policję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Daro.92(2014-09-12)
  • hmm. .czyli moge zatrzymac sie obok panow policjantow, zaparkowac i isc sobie na spacer??
Reklama