UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytam te wszystkie komentarza (no prawie wszystkie) i co jeden to mądrzejszy !!! Fakt jest jeden, że droga prowadzi w zarośla i nikt tam nie jeździ oprócz tych co wysypują tam śmieci !!! Stoją tam policjanci, bo fakt jest jeden, że poruszamy się wśród wielu deb..., którzy znają jeden typ jeżdżenia a mianowicie gaz do deski. Zrozumiałe jest również, że przy włączonych sygnalizatorach świetlnych było rzeczywiście bez sensu. Robicie zamieszanie o skrawek jezdni, która donikąd nie prowadzi. Liczy się to, aby na drogach było bezpiecznie i ja osobiście takie akcje popieram. Podpowiedziałbym jeszcze policji, aby ustawiała się częściej na tym drugim moście, gdzie obowiązuje prędkość do 20km/h ze względu na jego remont. Co tam czasami się odbywa to przekracza wszystkie dopuszczalne normy, miedzy innymi wyprzedzanie na ciągłych liniach jak również przekraczanie kilkakrotnie prędkość z jaką powinny się tam pojazdy poruszać. Panowie policjanci więcej akcji, które prowadzą do tego, że jako użytkownicy dróg będziemy i powinniśmy czuć się bezpieczniej.
  • o ile bardzo jestem za lapaniem piratow drogowych i za poprawa bezpieczenstwa i wlepianiem mandatow za niestosowanie sie do przepisow, o tyle nie jestem zdania ze zlapanie kogos za lamanie prawa, poprzez lamanie tego samego prawa powinno miec miejsce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Kierowcazelb(2014-09-13)
Reklama