UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pytanie zasadnicze do Policji : za co wystawiacie te mandaty? Za wjazd na żółtym, czy za opuszczenie skrzyżowania na żółtym? Bo różnica w kodeksie drogowym jest ogromna. Następne pytanie do Policji: czemu stoicie z radarem za wiaduktem na Nowodworskiej na wysokości Toyoty i łapiecie kierowców którzy jadą od strony Elbląga. Mnie próbowano wlepić tam mandat za jazdę z prędkością 67 km/h, mimo że jechałem od Brzeskiej. Na wysokości zjazdu z mostu Unii w ul. Radomską stoi ograniczenie do 70 km/h. Pokażcie mi gdzie jest odwołanie tego ograniczenia. Żerujecie na nieświadomych kierowców, zamiast dbać o ich bezpieczeństwo.
  • Ty zdałeś w ogóle prawo jazdy, czy znalazłeś je w paczce chipsów? Przecież międzyznakiem 70 a Toyotą jest skrzyżowanie. Jeśli nie przyjąłeś mandatu i policjanci skierowali sprawę do sądu to nieźle się ośmieszyłeś i dołożyłeś kosztów sądowych. Napisz kiedy masz sprawę - wpadnę się pośmiać :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zennon(2015-12-01)
  • Odwołaniem 70 jest skrzyżowanie z ulicą Nowodworską mądralo.
Reklama