UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Super!!!! Urodzilem sie 43 lata temu w PRL!!!! Jestem z tego dumny i z tego ze jako dzieciak bawilem sie w tym czolgu wchodzac od spodu wlazem w Janka i Czterech Pancernych i Psa!!! Duma, honor i patriotyzm do ojczyzny jaka jest Polska nic i nikt nigdy nie zmieni. Skoro nie bylo PRL-u to niby gdzie ja sie urodzilem, uczylem, pracowalem?????Gdzie ci wszyscy z PiSu na czele z Piotrowiczem i Kaczorem zyli, mieszkali, pracowali i sie uczyli????? K. .. a na Madagaskarze?????
  • No szkoda, że nie na Madagaskarze. .. A to przez Arkadego Fiedlera nie założyliśmy kolonii na Madagaskarze. I pomyśleć, że gdyby tam jednak była polska kolonia, to ci wszyscy od Andersa z przybudówkami tam by pojechali. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Historianiejestczarno-biała(2018-02-23)
  • Też tam właziłem, zabawy w wojnę z chłopakami pamiętam, mi nie przeszkadza ten czołg. Jedyne, co przeszkadza, to skrajności w poglądach obserwowane od jakiegoś czasu w Polsce... Nie chce, aby moje dzieci dorastały w skrajnie katolicko-narodowej Polsce i dlatego zagłosuję na najlepsza moim zdaniem inna niż PIS opcję polityczną. Mam nadzieje tylko, że przed urnami wszyscy ci, którzy na co dzień wstydzą się działań PIS-u i nie przyznają się do poparcia dla nich, postąpią zgodnie z tym, co mówią...
Reklama