UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pracowałem w tym zawodzie 10 lat. Po wpisach widać że gro ludzi nie szanuje tej ciężkiej pracy. Większość osób wykonujących ten zawód często szkoli się za swój prywatny kesz żeby być lepszym. Jest to dziedzina która cały czas się rozwija a zakłady ludzi nie szkolą. Po 10 latach pracy w jednym z Elbląskich zakładów dostawałem 1850 z groszem na łapę. NIE WARTO. W każdej innej robocie zarobisz lepiej i mniejszym nakładem pracy a przede wszystkim nie masz na karku takiej odpowiedzialności za zdrowie ludzi. Jako ciekawostkę napiszę jeszcze że w Wojewódzkim zawsze zarobki były najlepsze w całym Elblągu przed powstaniem KIF (później już się nie orientuje jak to wyglądało).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    POPIERAMPROTEST(2019-05-16)
  • @POPIERAMPROTEST - Kiedyś brat nauczył mnie masaży rozluźniającego mięśnie kręgosłupa, z tego tytułu, że oboje trenowaliśmy karate przydawało się rozluźnienie he he. Powiem tak, to ciężka praca, to nie jest masażyk co to gilgocze się kogoś tylko z siłą trzeba odpowiednie ruchy wykonywać. Na prawdę żal, że tak mało fizjoterapeuci zarabiają, jeszcze do tej grupy bym dorzuciła ratowników medycznych. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    malala(2019-05-16)
  • Po 10 latach ? . Ja w naszym szpitalu jeszcze lepiej . mam tyle po 35 latach jako fizjoterapeuta. złodziejski system
Reklama