UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za robotę się weźcie nieroby! W Niemczech nawet grzybów z lasu zbierać nie można i jak godnie żyją! Tylko Polacy patrzą jak zarobić nic nie robiąc ! Bezrobocie ? Co za bzdury ! Duma was unosi za 2 tys. pracować nie będzie bo jak to za takie grosze ? Lepiej kraść
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    17
    Hitman 9998(2016-05-03)
  • wolę być uchodźca i dostać 1000 E
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    QWSEFGHJ(2016-05-03)
  • Hitman9998 a ja szukam pracy mam prawko na B, C+E i na wózki i jak mówię, że chcę 2 tyś za 8h to patrzą na mnie jak na kosmitę i odpowiadają mi że to trochę dużo. Owszem miałem propozycję pracy za więcej ale tylko jak bym stosował magnes lub drugą kartę co jest nielegalne, ale też oczywiście nie bronię tych co postępują w taki sposób jak opisany w artykule
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    on123456(2016-05-03)
  • Znajdź mi pracę z 2 tyś. Odrazu rzucam swoją i idę tam.
  • ja ci znalazłem, np, tak jak ja, monter spawacz, taki hydraulik, - jezyk niemiecki własny samochód i masz nie 2 a 4tys. tylko ze CHF
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    chryniu(2016-05-03)
  • No niesamowite wrecz kwalifikacje. Jest Pan kierowca. Hmmm. Mysle, ze pracodawcy powinny sie ustawiac w kolejce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    jamcijest(2016-05-04)
  • jamcijest jestem tylko a może aż kierowcą, ale chyba nie orientujesz się ile kosztuje prawko na kat C+E plus kwalifikacja wstępna+ lekarze+karta to tacha, koszt jest jakieś 8,5 tyś tak więc nie dziw się, że chciałbym 2 tyś za 8 godz, np kasjerka za 8h ma 1500-2000 zł gdzie nie musi inwestować w żadne kursy, tak więc nie dziw się jeśli wołałam 2 tyś za 8 h
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    on123456(2016-05-04)
Reklama