UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I w jakim celu ten zgiełk ? Pan J. Wilk był prezydentem 130.000 Elbląga a nie wójtem jakiejś Koziej Wólki. Przykre są te głosy aprobujące siermiężność, tandetę i wręcz dziadostwo. Czy któryś z tych krytykantów zastanowił się jakie miałby szanse w wyborach na prezydenta Elbląga ? Żadne. A Pan Jerzy Wilk został wybrany w demokratycznych wyborach. Wysokość odprawy sobie nie ustalał. Ustaliły to i zatwierdziły stosowne gremia. Po co więc ten zgiełk ?
  • jak na rok pracy to chyba godna odprawa
  • @Erg a może pamiętasz takie hasło "Czy się stoi czy się leży. .. tys się należy" w miejsce kropek może być 12 tys Pana Prezydenta czy to byłego, czy obecnego czy przyszłego. Czas zmienić myślenie że wystarczy parę populistycznych haseł przed wyborami a potem można pierdzieć przez 4 lata w stołek za 12 tys. zł. My mieszkańcy mamy prawo oceniać ich pracę i wyrażać opinię na tematy ich pracy czy zarobków. A to że wybrano go na stanowisko, mnie też wybrano z setki innych kandydatów, firma też nie jest mała ale za to mi nie nie płacą za to że pracuję tylko za efekty z mojej pracy bez tych efektów nie byłoby z czego zapłacić pensji. Firmy nie mają tak dobrze muszą walczyć każdego dnia o kontrakty, klientów użerać się z urzędami, nie maja tak dobrze że płacą na nich tysiące podatników masz przy okazji odpowiedz dlaczego wielu polityków nie ma własnych firm tylko pchają na stanowiska. POzdrawiam!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Lolelb(2014-12-20)
  • @Erg a może pamiętasz takie hasło "Czy się stoi czy się leży. .. tys się należy" w miejsce kropek może być 12 tys Pana Prezydenta czy to byłego, czy obecnego czy przyszłego. Czas zmienić myślenie że wystarczy parę populistycznych haseł przed wyborami a potem można pięrdzieć przez 4 lata w stołek za 12 tys. zł. My mieszkańcy mamy prawo oceniać ich pracę i wyrażać opinię na tematy ich pracy czy zarobków. A to że wybrano go na stanowisko, mnie też wybrano z setki innych kandydatów, firma też nie jest mała ale za to mi nie nie płacą za to że pracuję tylko za efekty z mojej pracy bez tych efektów nie byłoby z czego zapłacić pensji. Firmy nie mają tak dobrze muszą walczyć każdego dnia o kontrakty, klientów użerać się z urzędami, nie maja tak dobrze że płacą na nich tysiące podatników masz przy okazji odpowiedz dlaczego wielu polityków nie ma własnych firm tylko pchają na stanowiska. POzdrawiam!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Lolelb(2014-12-20)
Reklama