UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja głosowałam na Wilka, a mam 21 lat i wielu młodych wiem, że też na niego głosowało. Nie uważasz że wchodzenie w to samo gówno to oddanie głosu Wróblewskiemu komuchowi i PO, które pod nim się kryje? Szerze mówiąc to wg uważam, że powinno dać młodym się wykazać, a nie tym starym ryjom lecz z dwojga złego wole Wilka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    24
    elbląskamłodzież(2014-11-17)
  • Sam to elbląskamłodzież wymyśliłeś/łas, czy babci Ci pomogła. Ale się wykazałeś/łaś tym komentarzem.
  • To nie miejsce na wykazywanie się, ale na wyrażenie własnej opinii. Żal Ci dupę ściska? Młodzi ludzie widzą co się dzieje i wiedzą dużo więcej niż ci się wydaje! Stanowiska nie obejmują Ci co mają uprawnienia i kompetencje, ale Ci co mają wujka lub tatusia wysoko postawionego polityka. .. To nie babcie na tym tracą lecz młodzi nie wiem skąd więc twój wniosek. Mam pełną świadomość tego o czym pisxę ponieważ widzę co się dzieje w moim otoczeniu i za kogo sprawą cwaniaczku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    elbląskamłodzież(2014-11-17)
  • ostro dajesz. .. 21 lat no no
  • za komuny chociaż nie brakowało pracy i pieniędzy! Młoda jesteś to mało wiesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    121212(2014-11-18)
  • Widze, ze perspektywa pracy w Trojmiescie sie spodobala :D. Wilk jak widac ma gdzies mlodziez i sie nawet z tym nie kryje. .. No ale coz istnieja ludzie ktorzy wierza w 4 port RP.
  • 121212 takim podp. .. czą jak ty to nie brakowało, wielu ludzi nie miała jak przeżyć od wypłaty do wypłaty. W kolejkach do komercyjnego na Nowowiejskiej stali tylko ci co mieli kasę
  • A co dzięki wilkowi znalazłeś już prace w Gdańsku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    qwertyu(2014-11-18)
Reklama