UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A nie dałoby się powiadomić Policji o obnażaniu się w miejscu publicznym? To budzi zgorszenie. Moje na pewno. Nie sam fakt karmienia - to jest naturalne. Ale próba wypromowania pań z niezbyt udanym życiem przez ostentacyjne i prowokacyjne unikanie miejsc do karmienia i wywalanie biustu na widok publiczny. A do tego karmią już bezwartościowym mlekiem duże dzieci. A potem zdziwienie: czemu są alergie pokarmowe, nietolerancje - bo na czym się organizm miał przyzwyczaić do normalnego jedzenia? Na wodzie z piersi po 2 roku życia? Niech karmią do pełnoletności, ale ja nie wyrażam zgody na czynności fizjologiczne w restauracji. I mam do tego prawo. A na takie organizatorki są paragrafy.
  • A co to jest "bezwartosciowe mleko w piersi"? Pierwsze słyszę... Mleko matki dopasowuje się, wraz z wiekiem dziecka, do jego potrzeb. Zanim udzielimy się w "internetach" dobrze byłoby się dokształcić. Dostęp do wiedzy jest już powszechny. Zapraszam na strony medyczne dotyczące laktacji, a nie powielanie przedpotopowych mitów. Nie rozumiem też skąd wiedza nt udanego/nieudanego życia kobiet biorących udział w akcji. Prorok jakiś to pisał? I na koniec: kobiety, karmiąc piersią, nie rozbierają się do naga, robią to dyskretnie, gdzieś z boku. A i tak spotykają się z podobnymi atakami. Aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości promowane są tego typu eventy. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Mama2Cór(2016-06-02)
  • Radzę dokształcac się na temat wiedzy z tematu karmienia piersią skoro chcesz się na ten temat wypiwiadac. Wszystkie wymienione argumenty nie są prawdziwe, badania naukowe stwierdziły ze mleko cały czas jest wartościowe i przeciwdziała tolerancjom i alergiom. Jak można zabierać głos w sprawie w której nie ma się pojęcia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    zdradzać njhb(2016-06-02)
  • To idz to swojej matce w oczy powiedz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Heheszka(2016-06-02)
Reklama