UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @RobertKoliński - Jak czytam te twoje wypowiedzi, panie Koliński, to zastanawiam się, czy ty w ogóle sam wiesz, o co ci właściwie chodzi. Raz zachwycasz się komunistą Marksem i sam mówisz, że jesteś socjalistą, innym razem krytykujesz Dmowskiego, bo ten kolaboruje z socjalistami i komunistami. Raz mówisz, że Dmowski to komunista, innym razem podkreślasz jego nacjonalizm i faszyzm, przy czym stawiasz komunizm i faszyzm w opozycji. Przecież to wszystko nie ma żadnego sensu, żadnej logicznej spójności. Krytykujesz, by krytykować, i tyle.
  • Bo komunizm i faszyzm i nazizm to lewica- wyrastaja z tego samego pnia te gałęzie, tak jak u mnie jest na polu taka ponad 90 letnia jabłoń ma 1 pień i 3 konary i tak można nazwać 1 gałąź to komunizm, 2 to faszyzm, a 3 nazizm. Wystarczy poczytać programy tych ideologii i porównać jak wiele mają ze sobą wspólnego.
  • RobertKoliński @Zen - Widząc te ahistoryczne głupoty, które pan wypisuje wiem na 100%, że nie czytał pan nic wartościowego na ten temat, o znajomości "programów tych ideologii" (xD) już nawet nie mówiąc. Parę lat temu przetłumaczyłem polskim czytelnikom szerszy wywiad z brytyjskiego Guardiana, jakiego udzielił Adolf Hitler niemiecko-amerykańskiemu dziennikarzowi, pisarzowi, poecie, korespondentowi w Niemczech i nazistowskiemu propagandyście George'owi Sylvestrowi Viereckowi w 1923 roku - proszę się zapoznać, może przestanie pan te brednie nacjo-ignorantów powtarzać, bo wstyd: "Dlaczego", zapytałem Hitlera "nazywa się Pan narodowym socjalistą, skoro program Waszej partii jest przeciwieństwem tego, co powszechnie przypisywane jest socjalizmowi? Socjalizm - odparł, odstawiając wojowniczo filiżankę herbaty - jest nauką o powszechnym dobrobycie. Komunizm nie jest socjalizmem. Marksizm nie jest socjalizmem. Marksiści ukradli ten termin i przekręcili jego znaczenie. Odbiorę socjalizm socjalistom. (. .. )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    RobertKoliński(2019-03-22)
Reklama