UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ale wy ludzie jesteście chorzy na głowe bo na kolana juz za późno !!! Wyobraźcie sobie, że wasz/wasze dzieci NIE MAJĄ POJĘCIA JAK IM SIĘ PIERZE MÓZGI ! Nie wybrażam sobie aby mój 4 letni syn podszedł do mnie i zapytał mnie kto to jest pedał bądź też przyszedł do domu i powiedział, że Pani na lekcji puściła filmik jak Pan z Panem robia dziwne rzeczy. Czy wy uważacie na serio, ze jest to normalne? Nie mówię, ze tacy ludzie ze srodowisk LGBT mają nie istnieć, owszem niech sobie żyją, uczą się itp itd ALE TAKIE AKJCE W SZKOŁACH POWINNY BYĆ ZABRONIONE BAA KARANE A NIE TYLKO ZABRONIONE. Tak nie można robić dzieciom. .. TO JEST TRAUMA DO KOŃCA ŻYCIA. .. A PO LATACH MATKI PŁACZĄ, ŻE SYNOWIE W WIĘZIENIACH BO PEDOFILAMI SĄ !!!! A WIECIE DLACZEGO ? DLATEGO, ZE WY RODZICE POZWALACIE BIERNIE NA TO! TRZEBA TO UKRÓCIĆ I NIE DOPUŚCIĆ FORMY EDUKACJI OWEJ DO PLACÓWEK SZKOLNYCH NASZYCH DZIECI !! STANOWCZE NIEEEEE !!!!!
  • @zxc - Co siedzi w Twojej głowie, skoro przyszedł Ci do głowy pomysł, że ktoś w szkole może puścić 4-letnim dzieciom film "jak pan z panem robią dziwne rzeczy"? Od razu widać, że nie masz podstawowej wiedzy o edukacji seksualnej. I to jest największy problem. Nie powinniśmy się wypowiadać na tematy, na które nie mamy pojęcia.
  • Po pierwsze na Ty nie jesteśmy i na pewno nie przejdziemy. Po drugie jeżeli to już działa to niedługo w przedszkolach będzie taka ''forma edukacji''. Widocznie nie posiada Pan/Pani dzieci skoro tak odpowiedziano. Hmm czy wie Pan/Pani co to jest forma edukacji seksualnej? Raczej nie skoro twierdząco odpowiedziano, iż jest to największy problem. Chodząc do szkoły ładnych lat temu miałam WDŻ taka forma edukacji dzieciom w owych czasach na pewno by wystarczyła, o miesiączce itp, Kwestia jest również w wychowaniu dziecka w domu. .To przede wszystkim zależy od rodzica kiedy z dzieckiem przeprowadzi rozmowę na wiążące się tematy. .. a co do LGBT w przedszkolach itd, nie Pan/Pani wyobraźi sobie, ze Dziecko wraca ze szkoły i mówi, ze nie pójdzie więcej do szkoły bo ( PEDERASTA, PEDAŁ) macał go po pupie bo młoda pupa bo ma pociągi pedofilskie. .. NIE WYOBRAŻAM SOBIE TAKIEGO WYCHOWYWANIA EDUKACYJNEGO. MA PRZYJŚĆ ŚRODOWISKO LGBT, OBNAŻAĆ SIĘ I TŁUMACZYĆ? A CZY MYSLIECIE O TYM, ZĘ PEDALSTWO I RÓZNE RZECZY Z TYM ZWIĄZANE NISA ZA SOBĄ NAJGORSE CHOROBY HIV-AIDS, KIŁE ? CZY TO NIE JEST WYSTARCZAJACY POWÓD ABY NASZE DZIECI MOGŁY BYĆ BEZPIECZNE?
  • Popieram Pania zxc w 100% coraz bardziej jestem nakrecany przeciwko LGBT o nie, przeciwko PLGTB on I sami mnie nakrecaja,nawet niech sobie beda,ale wara im od przedszkoli,szkol,ulic I nie za moje podatki pod plaszczykami wszelakich fundacji.Prosze bardzo badzcie sobie,ale w swoim sosie,nie prowokujcie normalnych ludzi.Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Zbyszek 1(2019-03-05)
  • @Zbyszek 1 - dobrze byłoby wystartować z pikietą po mieście, zrobić ulotki o zakazie edukacji lgbt ! nie życzę sobie promowania takich akcji w moim mieście baa w całej polsce !!! czy wy ludzie naprawdę chcecie być chorzy?! czy wy ludzie chcecie aby wasze dzieci podrosły i przeraszam, ze się wyrażę '' waliły ko**a za przytankami? czy wy ludzie chcecie chować na cmentarzach wasze córki i synów wnuków i wnuczki ?! to jest chore ! ci ludzie powinni się leczyć !!!!! nie mówię o gejach i lesbijkach, nic do takich ludzi nie mam i nie będę miała. niech sobie zyją w spokoju ale bez przesady !!!!! stanowczo mówię stop !!!!!
  • @zxc - Skoro klerowi nie szkodzi, dlaczego nam ma szkodzić?
  • @zxc - A wyobraża sobie Pan sytuację, że Pana dziecko jest homoseksualne i znając Pana stosunek do tego, całe życie jest nieszczęśliwe, ukrywając to w sobie?
  • @zxc - Jestem przerażony poziomem tych komentarzy. Czy to prowokacja?
  • od koscioła to tzrymaj się Pan/Pani z daleka. .Bóg ich już osądzi. .. .a wyobrazi sobie Pan/Pani, że pańskie dziecko przyszło do domu źle się czuje a później wyjdzie, że Kiła czy cokolwiek bo wcześniejszy partner ukrywał w tajemnicy swoje 2 życie. Hmm mogę Cię zapewnić, że moje dziecko nie będzie podzielało nieszczesliwgo losu OWYCH ludzi z takiej racji, iz ma szczesliwe dzieciństwo i nieczego Mu nie brakuje. .. Już nie moja wina, że rodzice kładą la**e z kim ich dzieci przebywają, jakie towarzystwo itd. To trzeba mieć pod kontrolą i nie dopuscić do takiej sytuacji. Tyle w tym temacie :)
  • ja również jestem przerażona. .. .ale tym, że Pan Koliński ma swoich ludzi od odpisywania. hehe
Reklama