UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może i ALP nie był nasz ale były inne firmy które świadczyły usługi komunikacji miejskiej ZKA. PKA może i nie były super wozy tylko zwykły JELCZ ale się kręciło ważne że nie było sieciowej firmy to jest ważne ale jak zwykle rozmówca nie zrozumiał moich zdań tylko po części także proszę czytać ze zrozumieniem to my wszyscy rozmówca i wiele wiele innych Elblążan za to zapłacimy i co z tego że Zkm da kary jak i tak podobno siedzi komornik zabiera autobusy a kierowcy nie dostają wypłat od Maja i Cicho siedzieli i jeździli szok po 20 godzin masakra gdzie instytucje nadzorujące. prace kierowców prace komunikacji miejskiej masakra ale nic dziwnego to jest sieciówka. jak każda inna w Elblągu Pozdrawiam wszystkich rządzących myślę że taki kubek zimnej wody się przydał taką mam nadzieję
  • @Barbi - Jeździsz komunikacją? Bo tak się składa, że ja codziennie - i serdecznie dziękuję za "nasze" rozklekotane Jelcze z plastikowymi siedziskami. Płacę za bilety, płacę tu podatki i nie chcę jeździć rozklekotanymi złomami (które btw. miał też w swoim taborze Warbus). Polecam wybrać się gdziekolwiek poza Elbląg i zobaczyć jak tam wygląda komunikacja miejska - wszędzie Mercedesy, Solarisy, Scanie etc. Szkoda mi PKA, bo pracowali tam porządni ludzie, ale gdzieś tam w pewnym momencie coś poszło nie tak i zatrzymali się w miejscu, zamiast inwestować.
Reklama