UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Teraz wiem, dlaczego w Elblągu nigdy nie będzie dobrze czytając większość komentarzy dochodzę do wniosku, że chyba Elblążanie sami są winni tego całego letargu a konkretnie totalnej wiochy. Rząd nic nie robi dla obywateli tylko dla swoich kieszeń i interesów, to źle, rząd, który mówi i zapewnia o dobrych zmianach ( obniżenie podatków, to że nie podwyższy wieku emerytalnego i wiele jeszcze innych ) a robi dokładnie wszystko odwrotnie a mam na myśli PO i PSL oraz afery za aferami. Wszędzie było słychać, że dość tych afer i kumoterstwa. Co robią obywatele? Wybierają dalej to zło ( wybory do samorządów ) !!! Naprawdę nie rozumiem już czasami części Polaków, czego oni w ogóle chcą. Cały czas myślę, że Polacy nie są durnym Narodem i zaczną w końcu wybierać tych, co rzeczywiście chcą w tym kraju zmienić. Teraz zapewne przekupne i wciekłe pisarze zaczną swój hejt i minusiki klikać. Wskażcie mi jaki rząd próbował coś gruntownie zmienić w Polsce oprócz PiS. .. żaden !!!!!
  • Nie możesz brać Elbląga w kontekście całej Polski. Tu mieszkają specyficznie wyborcy, podobnie jak w Warszawie. Tam wygrała tęcza i strach przed pisem. Tu wygrał również strach przed pisem, ale również obrona własnych interesów. Komu pis zalazl najbardziej za skore? Komu odebrał emerytury? Kto najbardziej krzyczał konstytucja? Jeśli spojrzysz przez taki pryzmat, a wierz mi, takich ludzi jest w Elblągu cała masa, to zrozumiesz iż oni wybrali zupełnie logicznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Glosrozsadku1(2018-12-31)
  • @Glosrozsadku1 - Jaki głos rozsądku? Zapisowany okrzykami, ,oni to złodzieje, ,. .. .pis wstawia swoich dla swoich celów. .. popatrz na stanowienie prawa w Sejmie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    troll2018(2018-12-31)
Reklama