UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Kolego - JOWy to to co było za Rzeczypospolitej - jeden poseł z jednej ziemi. Ma być znany z imienia i nazwiska masz wiedzieć kto był jego ojcem i jak traktuje swoje dzieci. Masz mieć w nim pomoc i to tobie ma on służyć i ty go oceniasz na równi z innymi co go wybrali. Finansowanie partii to dupa - brak kasy na zasiłki a jest kasa na cygara Tuska sukienku jego żony i czeredą ochroniarzy Kaczyńskiego - za to właśnie płacisz bo tak działa ten system. Jesteś " dzikiem " z pracy którego żyją żerujący na tobie politycy i ich przydupasy w różnych organizacjach czy spółeczkach. Pasuje ci to ? To zostań w domu i dalej utrzymuj czeredy nierobów - ja wiem lepiej na co wydać moją forsę. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2015-08-12)
  • Szczyt głupoty w wykonaniu tego jegomościa
  • zgadzam sie z panem Lewandowskim ze o posle czy radnym zanim startuje powinno widziec sie wszystko czy dbał o rodzicow zone i dzieci no jak jest opiekunczym mezem i ojciem to napwno bedzie i posłe. Jezeli miał 3 zony i z kazdą dzieci a dziecko gdzie komornik sciaga alimenty to napewno i poseł z niego nijaki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    dziadekinancia(2015-08-13)
Reklama